Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Μεταπτυχιακό ΕΑΠ-ΔΧΤ 51


iakovolga

Recommended Posts

MariaIoanna ενας συναδελφος με βοηθησε για αυτη την ενοτητα επειδη τη πηρα και εγω(να δουμε πως θα τα προλαβω ολα). στειλε το email σου μεσω του forum να σου στειλω υλικο

Αν μπορούσες να στείλεις στο [email protected] και σε μένα θα σου ήμουν ευγνώμων. Ψάχνομαι τρελά και δεν έχω βρεί ακόμα άκρη. Σε ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 84
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Καλημέρα σε όλους. βρίσκομαι και εγώ στην θέση να ζητήσω την βοήθεια σας σχετικά με τις θεματικές ενότητες ΔΤΧ50 ΔΤΧ 51. όποιος έχει σχετικό υλικό παρακαλώ να μου το προωθήσει και σε μένα στο email: [email protected] . Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Παιδιά καλησπέρα και απο μενα! ειμαι και εγω στο εν λογω μεταπτυχιακο και εχω παρει τις ενοτητες ΔΤΧ50 και ΔΤΧ51. Τα εχω βρει σκουρα λογω χρόνου, έτσι οποιος θελει και μπορει ας μου στειλει υλικο..το mail μου είναι [email protected]. Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Αν κάποιος έχει οποιοδήποτε υλικό σχετικά με ΔΧΤ50 και ΔΧΤ51 και θα ήθελε να το προωθήσει και σε εμένα παρακαλώ ας μου στείλει ένα πμ, ώστε να του δώσω το e-mail μου για να μου το στείλει. Ευχαριστώ.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Συνάδελφοι, για φέτος έχω επιλέξει την ΔΧΤ51, υπάρχει κάποιος που να έχει υλικό από αυτήν την ενότητα? Εργασίες, θέματα κτλ?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων, το mail μου [email protected]

 

Επίσης όποιος παρακολουθεί για φέτος πρώτη χρονιά και έχει επιλέξει την ΔΧΤ50, μπορώ να του στείλω ότι υλικό έχω συγκεντρώσει από πέρσυ.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.