Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Αναζήτηση κάτοψης κτιρίου για φοιτητική εργασία


absolute1

Recommended Posts

Γεια σας. Είμαι φοιτητής και χρειάζομαι μια κάτοψη ενός κτιρίου για να μπορέσω να τελειώσω την διπλωματική μου. Γνωρίζει κάποιος να με βοηθήσει που μπορώ να βρω μια τέτοια κάτοψη; Πρέπει να είναι ένα κτίριο που να έχει σκάλες. Σκέφτηκα κάποια πολυκατοικία 2οροφη. Ξέρω ότι για να γίνει η κάτοψη θέλει χρόνο και κόπο αλλά εγώ την χρειάζομαι απλά για την διπλωματική και όχι για να πωλήσω κάτι και να βγάλω χρήματα. Απλά θέλω να είμαι νομικά καλυμμένος από τον σχεδιαστή. Παρακαλώ όπως μου απαντήσετε το συντομότερο. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να ευχαριστήσω τον φίλο ggeorge για το ενδιαφέρον που έδειξε σε μια στιγμή που χρειάστηκα την βοήθεια κάποιου.

 

Φίλε vagelis_lam δεν σε παρεξήγησα αφού φοιτητής όπως είμαι βλέπω τι γίνεται στα ελληνικά πανεπιστήμια περί μασημένης τροφής, αντιγραφής...

 

Όσο για τους ************** που τα ξέρουν όλα δεν θα ασχοληθώ.

 

Παρατήρηση: Σεβόμαστε τους συνομιλητές μας, δεν τους προσβάλουμε και δεν τους ειρωνευόμαστε. Προσπαθήστε να είστε πιο κόσμιοι και προσεκτικοί στην επιλογή των λέξεων που χρησιμοποιείτε.

Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής!

Ευχαριστώ, ilias

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.