Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Ομαδική αγορά λογισμικού ΚΕΝΑΚ


gregmav

Recommended Posts

καλυσπερα ενδιαφέρομαι και γω να μπω σε ομαδα για τον κενακ 4μ ολοκληρο το πακετο..ειμαι απο Λακωνια αλλα στο τηλ με 4μ μου ειπαν οτι δεν τους πειραζει η πολη...αρκει να μαζευτουν τα ατομα ταυτοχρονα..ευχαριστω πολυ 6978792735

Link to comment
Share on other sites

Με την πολύτιμη βοήθεια του μέλους 040171160606 έχω πλέον στην κατοχή μου το πρόγραμμα της 4Μ. Για όσους θα μαζευτούν από εδώ και πέρα μερικές οδηγίες

 

1) Η περιοχή δεν είναι πρόβλημα (ίσως χρειαστεί να πουλήσετε λίγο τσαμπουκά μόνο)

2) Την τιμή της ομαδικής μπορείτε να την δείτε ανάλογα με το πόσοι έχετε μαζευτοί βάζοντας στο e-shop της 4Μ τον αντίστοιχο αριθμό αδειών (αν θυμάμαι καλά η έκπτωση είναι καλή από 5 άτομα και πάνω).

Link to comment
Share on other sites

παμε για 4m!ειναι ποιο ολοκληρωμενο και καλυτερη επεξεργασια των θερμογεφυρων εχει.ομως θελει τουλαχιστον 5 ατομα για καλυτερη τιμη. στειλε π.μ.

Link to comment
Share on other sites

εχω βρει εναν ακομα μηχανικο φιλο για την ομαδα συμπληρωσης 5 ατομων αγορας λογισμικου του 4M-KENAK.

οποτε συνολικα ειμαστε 2 εμεις και 1 ο σταμος=3 ατομα.

νομιζω παμε καλα:D

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.