Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Ομαδική αγορά λογισμικού ΚΕΝΑΚ


gregmav

Recommended Posts

εγω θα προσπαθήσω να μάθω περισσότερα γιά 3dr και πιθανόν από βδομάδα να είμαι μέσα για ομαδική. Ξέρει κανείς τιμές;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα συνάδελφοι...

 

Είμαι νέος μηχανικός κι εγώ και ενδιαφέρομαι για αγορά του λογισμικού 4Μ - ΚΕΝΑΚ αλλά και του ολοκληρωμένου πακέτου FINE/ADAPT της 4Μ.. Όσοι περισότεροι μαζευτούμε τόσο καλύτερη τιμή θα πετύχουμε... Όσοι ενδιαφέρονται ας επικοινωνήσουν...

Link to comment
Share on other sites

απο 14/7 εγραψα για νεα ομαδα για το 4μ κενακ.οποτε ας δουμε ποιοι ειμαστε εν τελει.νομιζω την δευτερα-τριτη πρεπει να κινηθουμε για την ομαδικη αγορα του προγραμματος.Ας επικοινωνησουμε γτην Δευτερα με την 4μ για να μας πει την τελικη εκπτωση και τον τροπο πληρωμης και αποκτησης του προγραμματος.

 

τελικα ειμαστε οι Greenmech, NIckMech,Ζενεζιπ, Spat1980 ???

 

 

υγ1Geocat τηλεφωνικα που επικοινωνησα μου ειπαν μονο απο αθηνα (ιδια πολη) γινεται ομαδικο

 

υγ2 Οσοι θελουν το ολοκληρο πακετο της 4μ δεν νομιζω να υπαρχει θεμα.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα μπορει καποιος να βοηθησει γιατι δεν μπορω να αποφασισω. Δουλευω το ΤΕΚΤΩΝ αν και δεν παιζει και μεγαλο ρολο θεωρω τελικα στην επιλογη του προγραμματος. Το ερωτημα ειναι αν καποιος εχει δουλεψει και τα 2, της CivilTech και της 4Μ ποιο ειναι πιο ευχρηστο απο αυτα; Καθαρα υποκειμενικη ερωτηση θα μου πειτε αλλα...

Δεν έχω δουλέψει το 4Μ ΚΕΝΑΚ πάντως άν θες να αγοράσεις αυτό της civiltech να βεβαιωθείς πρώτα οτι ο υπολογιστής σου είναι workstation και άνω. Το πρόγραμμα κάνει την δουλειά που κάνει ένα πρόγραμμα απο αυτά που δούλευαν σε windows 95 (και αν την κάνει και αυτή γιατι είναι γεμάτο bugs - πχ η εισαγωγη dxf και ifc δεν δουλεύουν καλά) αλλά εάν το τρέξεις σε ένα μέσο σημερινό υπολογιστή πηγαίνει σαν χελώνα. Γενικά διάβασε και αυτό το forum : http://doc.michanikos.gr/showthread.php?t=19813&page=3

Link to comment
Share on other sites

Παίδες αυτή την εβδομάδα είμαι για 4Μ - ΚΕΝΑΚ και 4Μ ΠΑΚΕΤΟ ΜΟΝΩΣΗΣ - ΨΥΞΗΣ - ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ. Από Θεσσαλονίκη, δεν ξέρω αν παίζει ρόλο. Υπάρχει άλλος;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.