Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Ομαδική αγορά λογισμικού ΚΕΝΑΚ


gregmav

Recommended Posts

Η 4Μ εδώ και χρόνια έχει έκπτωση από 2η άδεια και πέρα. Ακόμα και σε μη συστεγαζόμενους μηχανικούς υπάρχει το εξής "τρικ"! Ο πρώτος αγοράζει μια άδεια στην κανονική τιμή και μετά οι υπόλοιποι φίλοι του αγοράζουν με έκπτωση καθώς ο πρώτος τους δηλώνει ως συνεργάτες, οπότε έχουν την έκπτωση της δεύτερης άδειας του πρώτου.

Link to comment
Share on other sites

Πήραμε το 4M-KENAK 4 άτομα 870+ΦΠΑ εκαστος με δικό του κλειδί με δικό του S/N στο δικό του όνομα.

Πήγαμε και οι 4 ταυτόχρονα.

Link to comment
Share on other sites

Σαν πρώτη προτίμηση έχω το 4Μ ΚΕΝΑΚ, αλλά σε περίπτωση καλής προσφοράς για κάποιο άλλο θα το σκεφτώ επίσης σοβαρά.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, η 4μ απαντησε αρνητικά καθώς δεν μπορεί να δώσει προσφορά για μηχανικούς που είναι σε διαφορετικές πόλεις ( ή πιο σωστά σε ορισμένες πόλεις όπως πχ Θεσσαλονικη, επειδή έχουν τοπικό πωλητή, δεν μπορούν να δώσουν ομαδική προσφορά).

Η tisoft για EpaCAD μας κάνει 30% έκπτωση.

Τους ζήτησα προσφορά για 7 άτομα (δυστυχώς δεν υπήρξε μεγάλη ανταπόκριση), οπότε η τελική τιμή είναι 836,5 + ΦΠΑ.

 

Οι 7 που υπολόγισα είναι:

gregmav

GriGaS

kristal

rabas

alej

salpigoal x2

 

Παρακαλώ ενημερώστε με εάν συμφωνείτε μέχρι το βράδυ.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Για το πρόγραμμα της 4Μ ποια γνώμη έχετε? Απ οσο ξέρω ειναι αυτο που δουλευεται και περισσοτερο στην αγορα.

Αυτο βέβαια δεν λέει και τιποτα, οποτε καποιος που το έχει ψαξει ας κανει τον κοπο να αναφερει τα υπερ και τα κατα της επιλογης του.....

Link to comment
Share on other sites

Εγώ από το Epacad που έχω είμαι γενικά ευχαριστημένος αλλά το σχεδιαστικό του είναι διαφορετικής λογικής από της 4Μ. Όποιος έχει συνηθίσει να δουλεύει θερμομόνωση με 4Μ μάλλον δε θα το βρει και πολύ βολικό. Βέβαια όλα συνήθεια είναι.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Από την περιοχή της Θεσσαλονίκης είμαστε ομάδα 4+ συναδέλφων που ενδιαφερόμαστε για το λογισμικό ΚΕΝΑΚ της 4Μ. Εάν υπάρχουν συνάδελφοι με το ίδιο ενδιαφέρον, ίσως θα μπορούσαμε να συνεννοηθούμε με την εταιρεία για καλλίτερη τιμή.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει προσφορά στο site της Civil Tech για ομαδική προσφορά από 8 άτομα και πάνω για καλύτερη τιμή < 750€ (χωρίς ΦΠΑ).

Υπάρχει κανείς που να ενδιαφέρεται για το συγκεκριμένο προγραμμα να κάνουμε μια δοκιμή με την εταιρεία?

Περιμένω προτάσεις.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.