Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Ομαδική αγορά λογισμικού ΚΕΝΑΚ


gregmav

Recommended Posts

Είμαστε αυτή τη στιγμή τρεις ενδιαφερόμενοι για το πρόγραμμα της Civiltech από Θεσσαλονίκη. Επειγόμαστε για την αγορά.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι απαραίτητο να είμαστε οκτώ. Γίνεται και με λιγότερους. Έχω ήδη μια προσφορά. Αν ενδιαφέρεσαι άμεσα (και όποιος άλλος), επικοινώνησε. Αύριο το πρωί θα επικοινωνήσω με την εταιρεία για να κλείσω το πρόγραμμα.

Νεοκλής Λευκόπουλος (6944-187845)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Υπάρχει μήπως νέος κύκλος ομαδικής αγοράς προγράμματος?

(καλό θα ήταν να μην περιορίζει η πόλη, είμαστε 2 για αγορά από διαφορετικές πόλεις κ ψάχνουμε ήδη τα διάφορα λογισμικά - ecoline,4m,civiltech,epacad).

Link to comment
Share on other sites

εγώ είμαι για 4Μ έτοιμος ΑΛΛΑ από όσο έχει αναφερθεί δεν κάνει προσφορές σε διαφορετική πόλη κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή η αγορά από εμένα και δύο άλλους συναδέλφους του Energy Building της Civiltech έγινε ήδη, δεν υπήρξε πρόβλημα με το ότι ο ένας ήταν από άλλη πόλη. Και γιατί να παίζει ρόλο; Είναι τελείως παράλογο.

Και κάτι άλλο. Τα πιο πολλά λεφτά που πληρώνουμε είναι αέρας. Κάλλιστα θα μπορούσαν να το δίνουν στη μισή τιμή. Στη σελίδα προσφορών της Civiltech προσφέρει το πακέτο με 750 € για τέσσερα άτομα. Εμείς οι τρεις, με παζάρι, το πήραμε ακόμη παρακάτω. Εκμετάλλευση της χειρότερης μορφής.

Link to comment
Share on other sites

πάντως εμένα στην 4Μ επειδή έχω και το adapt μου έκοβαν 100 ολόκληρα euro, κοροϊδία με την οικονομική κατάσταση που υπάρχει.

Link to comment
Share on other sites

από το site τους

 

Energy Building 2010 - Πακέτο αρχιτέκτονα ή πολ.μηχανικού και μηχανολόγου

 

Επειδή η υπόθεση Μελέτη Ενεργειακής Απόδοσης αφορά ΟΛΟΥΣ τους μηχανικούς και απαιτείται συνεργασία μεταξύ όλων των ειδικοτήτων, η Civiltech προνοεί και προσφέρει τη δυνατότητα να αγοράσετε μια επιπλέον θέση εργασίας για τον μηχανολόγο (ή αρχιτέκτονα) με έκπτωση 75%! Απαραίτητη προϋπόθεση είναι να υπάρχει και μηχανολόγος στο ντουέτο! Η κάθε θέση τιμολογείται αυτόνομα.

 

Παραγγέλνοντας τα προγράμματα Energy Building 2010 + Energy Certificate 2010 σε προνομιακή τιμή, θα έχετε τη δυνατότητα να κατεβάσετε από το Internet άμεσα την εφαρμογή και να κάνετε τις πρώτες μελέτες ενεργεικής απόδοσης κτηρίων. Η άδεια χρήσης του προγράμματος λαμβάνεται επίσης αυτόματα από το Internet.

Τιμή προσφοράς: 1.600,00 €

 

@cfrezi μας πιάνει που είσαι τοπογράφος.

 

Η αλήθεια είναι ότι θέλω το 4Μ γιατί έχω το adapt αλλά ούτε τιμή καλή μου κάνουν ούτε τπτ. Λέτε να αλλαξοπιστήσω (είναι καλό το civiltech;)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.