Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Ελληνικά Πετρέλαια ΕΛΠΕ


sakatis

Recommended Posts

Foti .Αστα να πανε και γω σε μια παρομοια φαση ειμαι με εσενα..εχω παγωσει πολυ καλες δουλειες και με παρα πολυ καλα λεφτα ομως σε πολυ δυσκολοτερες συνθηκες και γι αυτο καθομαι και τους περιμενω.τεσπα καθε μερα τηλεφωνο και οτι γινει. 

Link to comment
Share on other sites

Παιδια επερνα σημερα τηλεφωνο απο το πρωι και δεν σηκωναν τηλεφωνο..εγω πρωσοπικα σταματαω να ασχολουμαι και θα κοιταξω να ψαχνω κατι αλλο προς το παρον...ολα αυτα που ακουγονται περι λιστας οτι μεταβαλλεται και σχετικα ειναι χαζα..αυτοι μεσα απο τη διοικηση και μονο ξερουν ποτε θα μας καλεσουν και τελικα φανηκε οτι δεν μας εχουν αναγκη κανεναν και απλα εκαναν τη προκηρυξη και οταν θελησουν οτι θελουν ατομα θα μας καλεσουν που σημαινει αγνωστο το ποτε και οχι αυτη τη Παρασκευη και αρχες Ιανουαριου οχι τελη και αλλα ψεμματα..Μονο αν υπαρχει κανενανας που εχει γνωστο απ τη διοικηση και ξερει με βεβαιωτητα τι συμβαινει..καλη μας επιτυχια

Link to comment
Share on other sites

Οπως έχει ειπωθεί πριν καιρό , αν ΔΕΝ εχεις βύσμα στο σωματείο ή κανενα θείο στη κορώνη μη περιμένετε τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Δεν το καταλαβαίνουν, καταλαβαίνω την ανάγκη και την επιθυμία αλλά χωρίς δόντι γερό δεν υπάρχει καμία περίπτωση 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, ikaros13 said:

Δεν το καταλαβαίνουν, καταλαβαίνω την ανάγκη και την επιθυμία αλλά χωρίς δόντι γερό δεν υπάρχει καμία περίπτωση 

μια χαρα καταλαβαινουμε μη μπερδευεσαι..μας τα εχετε πει 100 φορες εσυ και απο πανω οτι χρειαζεται βυσμα και το ξερω αλλα στη παρουσα φαση δεν εχουν καλεσει κανεναν οποτε μιλαμε για αλλο θεμα γιατι αργουν να ξεκινησει η επιλογη..Δεν καλεσαν ορισμενους και γκρινιαζουμε γιατι δεν μας πηραν εμας αλλα γιατι δεν ξεκιναει η διαδικασια και προτου πεις οτιδηποτε ξερω απο πρωτο χερι οτι δεν καλεσαν ουτε εναν

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ειναι τα πραγματα οπως τα  λεει ο fotis1234.Να βγουν τα αποτελεσματα να ξεμπρδευουμε. Δεν ρωταμε αν μας παρουν και αν θελει βυσμα...εχουμε παει αλλο λεβελ. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν κάλεσαν κανέναν.. Οκ κι τι θα κανείς θα περιμένεις να καλέσουν τους δικούς τους; Και για ποσο καιρό; Θέλω να πω καλά έκανες και περιμένεις αλλά έχει και μια καβάτζα μην εξαρτάσαι μόνο από τα ΕΛΠΕ 

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, ikaros13 said:

Δεν κάλεσαν κανέναν.. Οκ κι τι θα κανείς θα περιμένεις να καλέσουν τους δικούς τους; Και για ποσο καιρό; Θέλω να πω καλά έκανες και περιμένεις αλλά έχει και μια καβάτζα μην εξαρτάσαι μόνο από τα ΕΛΠΕ 

Δεν περιμενω να καλεσουν κανεναν..ηδη ψαχνω κατι προχειρο σε περιπτωση που μας καλεσουν μη κρεμασω καποιον..Αλλα αυτο που ηθελα να σου εξηγησω ειναι οτι τουλαχιστον για μενα πρωσοπικα επειδη ειμαι ηδη στους πρωτους 3 στη καταταξη και απ οτι εμαθα θα παρουν 42 ατομα και μαθαινω απο πρωτο χερι πως παει η διαδικασια μεχρι εναν βαθμο..αυτο που κουραζει ειναι γιατι η Διοικηση δεν ξεκινα τη διαδικασια εφοσον εχουν βγαλει τη προκηρυξη να τρεχει και το καθυστερουν απο Παρασκευη σε Παρασκευη και αν εισαι ηδη μεσα στα δυιληστηρια θα ξερεις οτι υπαρχουν ελλειψες απο συντηρητες και γινονται υπερωριες..Φιλικα παντα σου εκφραζω τη αποψη μου!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.