Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Ελληνικά Πετρέλαια ΕΛΠΕ


sakatis

Recommended Posts

On 20/2/2019 at 1:10 ΜΜ, Final said:

Οι θέσεις αφορούν όλες τις ειδικότητες (ηλεκτρολόγους, μηχανολόγους και χημικούς)

Παιδια μην μπερδευομαστε. Μιλαμε μονο για τους τεχνιτες συντηρησης μηχανοτεχνιτες. Η αρχικη εκτιμηση για τους Χημικους ηταν 1 με 2 ατομα.Ηλεκρτ.μηχανικοι 4 .Μηχανολογοι μηχανικοι 8.και Χημικοι μηχανικοι 14.αυτες ηταν οι αρχικες εκτημησεις. Μπορει ομως να εχουν αλλαξει και αυτα απο τον νοεμβριο που ειχαν βγει. 

 

On 20/2/2019 at 7:05 ΜΜ, fotis1234 said:

Καλησπερα σ ολη τν ομαδα..Λοιπον σημερα βγηκε η λιστα για 42 ατομα και ειμαι τελικα μεσα στους επιτυχοντες ηδη ξεκινησα να ψαχνω σπιτι στην Ελευσινα..Manosdog να ξερεις δεν θα σου πουν απο τη διοκηση αν θες να μαθεις αν εισαι μεσα μονο αν εχεις καποιο γνωστο που δουλευει μεσα μπορει να σου πει αλλα η λιστα εχει βγει αυτο στο λεω με βεβαιοτητα..τωρα τα τηλεφωνα θα ξεκινησουν απο αρχες Μαρτιου γιατι 28 Φεβρουαριου εχουν οριστικο ΔΣ..Ευχομαι καθε επιτυχια σ οσους εχουν συμετασχει στο διαγωνισμο

Σε ευχαριστω φιλε fotis1234 για την πληροφορηση αλλα δυστυχως δεν εχω κανεναν ουτε απο μεσα αλλα ουτε και απ εξω..οποτε αναμενω μεχρι τον Μαρτιο και βλεπουμε. 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα στην ομαδα..Manosdog δεν ξεχναω φιλε μου και ας μην γνωριζομαστε καταλαβαινω απολυτα το αγχος και γω γνωστο που ειχα συμφοιτητη μου που περασε μεσα πριν χρονια ουτε πολιτικο ουτε διοικητικο πρωσοπο..Αλλα η λιστα εχει βγει οριστικα και δεν αλλαζει δυστυχως μακαρι να μπορουσα να βοηθησω αλλα χρειαζεται καποιον γνωστο απο μεσα οχι κατι ιδιαιτερο οπως σου ειπα εστω εργαζομενο φιλο..Μην αγχωνεσαι ομως μολις ξεκινησουν τα τηλεφωνα η μαθω κατι νεοτερο θα ειμαι συντονισμενος με τη σελιδα.. Το μονο που ισως μπορουσα να σε διευκολυνω απ οτι εμαθα ειναι οτι αυτοι που ηταν ψηλα στη καταταξη ειναι σχεδον σιγουρα μεσα..τωρα καταλαβαινω μπορει να μη θες να πεις δημοσια το νουμερο αλλα αν εισαι στους πρωτους 30 και εχεις ομορρο δημο μαλλον εισαι μεσα..

 

On 20/2/2019 at 8:48 ΜΜ, KonstantinosG said:

Συγχαρητήρια, ξέρουμε πόσα άτομα είναι οι Τεχνίτες Συντήρησης - Ηλεκτρολόγοι?

Σ ευχαριστω πολυ ευχομαι και συναδελφοι..Δυστυχως αναφερομαι μονο στην ειδικοτητα μου μηχανοτεχνιτες ΤΣΜΗΧ1 ΤΣΜΧΗΧ2 για τις υπολοιπες ειδικοτητες δεν ξερω το μονο που εμαθα ειναι οτι μια γυναικα μηχανολογος μηχανικος του Πολυτεχνειου περασε και με καθε επιφυλαξη στην ειδικοτητα μου επειδη δωσανε και γυναικες τελικα ειναι μονο αντρες γαι τη κατηγορια μου μιλαω παντα

 

On 20/2/2019 at 8:13 ΜΜ, Final said:

Συγχαρητήρια φίλε μου και καλή αρχή!!

Σ ευχαριστω φιλε ελπιζω να εισαι ηδη μεσα στα ελπε οποτε δεν σου ευχομαι καλη επιτυχια

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια fotis1234 και καλή αρχή. 

Οι υπόλοιποι υπομονή. 

14 ώρες πριν, Manosdog said:

Παιδια μην μπερδευομαστε. Μιλαμε μονο για τους τεχνιτες συντηρησης μηχανοτεχνιτες. Η αρχικη εκτιμηση για τους Χημικους ηταν 1 με 2 ατομα.Ηλεκρτ.μηχανικοι 4 .Μηχανολογοι μηχανικοι 8.και Χημικοι μηχανικοι 14.αυτες ηταν οι αρχικες εκτημησεις. Μπορει ομως να εχουν αλλαξει και αυτα απο τον νοεμβριο που ειχαν βγει. 

Αυτά τα νούμερα απο πού προκύπτουν? Δηλαδη αυτοί είναι σε άλλη λίστα?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην ομάδα.

Συγχαρητήρια φίλε fotis1234, καλή αρχή να έχεις!! Νομίζω πως οι 4 ηλεκτρολόγοι, 8 μηχανολόγοι κτλ είναι μέσα στη λίστα των 42 ατόμων. Θυμάμαι στις γραπτές εξετάσεις μας είχαν πει για 40 προσλήψεις. Να είναι 40+40, σύνολο 80, μου φαίνεται δύσκολο. Έχει κανείς καμιά ιδέα αν αυτά τα νούμερα ισχύουν, ή έχουν αυξηθεί??

Link to comment
Share on other sites

On 21/2/2019 at 9:23 ΠΜ, fotis1234 said:

Καλημερα στην ομαδα..Manosdog δεν ξεχναω φιλε μου και ας μην γνωριζομαστε καταλαβαινω απολυτα το αγχος και γω γνωστο που ειχα συμφοιτητη μου που περασε μεσα πριν χρονια ουτε πολιτικο ουτε διοικητικο πρωσοπο..Αλλα η λιστα εχει βγει οριστικα και δεν αλλαζει δυστυχως μακαρι να μπορουσα να βοηθησω αλλα χρειαζεται καποιον γνωστο απο μεσα οχι κατι ιδιαιτερο οπως σου ειπα εστω εργαζομενο φιλο..Μην αγχωνεσαι ομως μολις ξεκινησουν τα τηλεφωνα η μαθω κατι νεοτερο θα ειμαι συντονισμενος με τη σελιδα.. Το μονο που ισως μπορουσα να σε διευκολυνω απ οτι εμαθα ειναι οτι αυτοι που ηταν ψηλα στη καταταξη ειναι σχεδον σιγουρα μεσα..τωρα καταλαβαινω μπορει να μη θες να πεις δημοσια το νουμερο αλλα αν εισαι στους πρωτους 30 και εχεις ομορρο δημο μαλλον εισαι μεσα..

Καλημερα fotis1234. Κοιτα, και πολυ καλη θεση εχω στην καταταξη των γραπτων και πολυ καλη βαθμολογια εχω στην συνεντευξη κατα την ομολογια των ανθρωπων που ηταν εκει,μαλιστα μου κανανε αρκετες και δυσκολες ερωτησεις. Μπορει να τους εκανε εντυπωση η αρκετα μεγαλη εμπειρια που εχω σε παρομοια δουλεια. Και γενικα μου ειχαν πει πραγματικα πολυ καλα λογια. Τωρα τι να σου πω??μεχρι να παρουν τα  τηλεφωνα στο δικο μου το μυαλο δεν αλλαζει τιποτα και τιποτα για τον εαυτο μου μιλαω παντα δεν ειναι σιγουρο.οποτε αναγκαστικα περιμενω.ειναι η δικη μου οπτικη και μιλαω παντα για μενα, μην παρεξηγηθω. 

 

On 21/2/2019 at 1:54 ΜΜ, pan1290 said:

Καλημέρα στην ομάδα.

Συγχαρητήρια φίλε fotis1234, καλή αρχή να έχεις!! Νομίζω πως οι 4 ηλεκτρολόγοι, 8 μηχανολόγοι κτλ είναι μέσα στη λίστα των 42 ατόμων. Θυμάμαι στις γραπτές εξετάσεις μας είχαν πει για 40 προσλήψεις. Να είναι 40+40, σύνολο 80, μου φαίνεται δύσκολο. Έχει κανείς καμιά ιδέα αν αυτά τα νούμερα ισχύουν, ή έχουν αυξηθεί??

Οτι εργαψα εγω ειναι απο πληροφοριες μεσα απο το σωματειο  μεσο κους κους ελπε. Αλλα οπως εγραψα ηταν εκτιμησεις αρχικες τον νοεμβριο. Μεχρι εκει ομως δεν ξερω εγω κατι παραπανω. Τωρα για τα 40 ατομα που λες εγω δεν ακουσα κατι.και ειναι λιγο δυσκολο διοτι η αρχικη εκτιμηση μονο για τους τεχνιτες συντηρηση μηχανοτεχνιτες ηταν 25 ατομα. Μου φαινεται δυσκολο για αλλες 5-6 προκηρυξεις να παρουν μονο 15 με 17 ατομα. 

 

On 21/2/2019 at 1:47 ΜΜ, salas3 said:

Συγχαρητήρια fotis1234 και καλή αρχή. 

Οι υπόλοιποι υπομονή. 

Αυτά τα νούμερα απο πού προκύπτουν? Δηλαδη αυτοί είναι σε άλλη λίστα?

Προκυπτουν απο το σωματειο μεσο κους κους ελπε τον νοεμβριο ομως απο τοτε μεχρι τωρα εγω δεν εχω καποια ενημερωση.μπορει απο τοτε να εχουν αλλαξει. Και Για την δευτερη ερωτηση σου ,Η καθε ειδικοτητα εχει την δικη της λιστα. 

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια για να σας βοηθησω γιατι καταλαβαινω την αγωνια σας και γι αυτους που δεν εχουν καποια γνωριμια μεσα στα ελπε..Να ξεκαθαρισω εγω βγηκα 3 στη καταταξη..Λοιπον η αρχικη αποφαση ηταν 25 ατομα εγινε ΔΣ για να εγκριθει και τελικα λογω καποιων που δεν ειχαν καλη καταταξη και ειχαν χοντρες ακρες προσθεσανε αλλα 17 ατομα..Επισης ανοιξαν καποιες τρυπες για συντηρητες στη Θεσσαλονικη οποτε υπαρχει περιπτωση να παρουν και θεσσαλονικη καποια ατομα..Τελος επειδη καταληξανε στα 42 ατομα θα γινει ΔΣ την επομενη βδομαδα 28 Φεβρουαριου οπου η λιστα πλεον ειναι οριστικη γι αυτο εμαθα για μενα οποτε απο αρχες Μαρτιου ξεκινανε τα τηλεφωνα..Πραγματικα ευχομαι να μπουνε οσο περισσοτεροι γιατι ολοι εχουμε αναγκη απο δουλεια ποσο μαλλον για τη συγκεκριμενη θεση αλλα βοηθαει παρα πολυ οσοι γραψανε καλα στις εξετασεις και εχουν υψηλη καταταξη..

 

On 21/2/2019 at 1:54 ΜΜ, pan1290 said:

Καλημέρα στην ομάδα.

Συγχαρητήρια φίλε fotis1234, καλή αρχή να έχεις!! Νομίζω πως οι 4 ηλεκτρολόγοι, 8 μηχανολόγοι κτλ είναι μέσα στη λίστα των 42 ατόμων. Θυμάμαι στις γραπτές εξετάσεις μας είχαν πει για 40 προσλήψεις. Να είναι 40+40, σύνολο 80, μου φαίνεται δύσκολο. Έχει κανείς καμιά ιδέα αν αυτά τα νούμερα ισχύουν, ή έχουν αυξηθεί??

Σ ευχαριστω φιλε..Δυστυχως δεν γνωριζω για αλλες ειδικοτητες περα απ τη δικη μου που ειναι για συντηρητες..οπως ειπε και ο manosdog καθε ειδικοτητα εχει αλλα κριτηρια για το ποσα ατομα θα παρουν και το τι εξελιξη εχει..

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πριν, fotis1234 said:

Λοιπον παιδια για να σας βοηθησω γιατι καταλαβαινω την αγωνια σας και γι αυτους που δεν εχουν καποια γνωριμια μεσα στα ελπε..Να ξεκαθαρισω εγω βγηκα 3 στη καταταξη..Λοιπον η αρχικη αποφαση ηταν 25 ατομα εγινε ΔΣ για να εγκριθει και τελικα λογω καποιων που δεν ειχαν καλη καταταξη και ειχαν χοντρες ακρες προσθεσανε αλλα 17 ατομα..Επισης ανοιξαν καποιες τρυπες για συντηρητες στη Θεσσαλονικη οποτε υπαρχει περιπτωση να παρουν και θεσσαλονικη καποια ατομα..Τελος επειδη καταληξανε στα 42 ατομα θα γινει ΔΣ την επομενη βδομαδα 28 Φεβρουαριου οπου η λιστα πλεον ειναι οριστικη γι αυτο εμαθα για μενα οποτε απο αρχες Μαρτιου ξεκινανε τα τηλεφωνα..Πραγματικα ευχομαι να μπουνε οσο περισσοτεροι γιατι ολοι εχουμε αναγκη απο δουλεια ποσο μαλλον για τη συγκεκριμενη θεση αλλα βοηθαει παρα πολυ οσοι γραψανε καλα στις εξετασεις και εχουν υψηλη καταταξη..

Ωραια ειναι ολα αυτα που γραφεις αλλα πραγαματικα δεν ξερω αν πρεπει να χαρω η οχι γιατι απ οτι καταλαβα παιζονται πολλα παιχνιδια στο παρασκηνιο. Αν οντως ισχυει αυτο με την θεσσαλονικη λογικα για σενα ειναι διπλο καλο και διπλη επιτυχια!!!Παντως οτι γραφεις εδω μας βοηθαει πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Manosdog  θα σου μιλησω πολυ ειλικρινα..εγω πρωσοπικα δεν εβαλα βυσμα οπως προανεφαρα πιο πανω εχω εναν φιλο μου που μπηκε πριν 3 χρονια και καταφαρε να μ ενημερωνει και να μου πει τελικα αν μπηκα η οχι μονο αυτο..Τωρα απ οτι συζητησα λιγο γνωμη μου που λενε για βυσματα και αλλες βλακειες πρωσοπικα για μενα ειναι μλκιες ολα και το λεω αυτο γιατι ενα βυσμα μπορει να σε βοηθησει μεχρι ενα σημειο αν δεν εχεις γραψει καλα στα γραπτα και δεν ειχες καλη βαθμολογια στα προφορικα δεν μπαινεις εκτος αν ξερεις τσιπρα και παυλοπουλο..Τα Ελληνικα Πετρελαια ειναι υπερδυναμη στα Βαλκανια δεν διανοειται να παρει 42 βυσματα..Στο λεω επειδη εμαθα πολλα για αυτη τη προκηρυξη πολλοι που εβαλαν βυσμα και ηταν χαμηλα δεν μπηκαν και ας με πει οποιαδηποτε οτι θελει τ ατομα τα περισσοτερα για να μην ειμαι απολυτως μπηκαν συμφωνα με την τελικη βαθμολογια ( γραπτα- προφορικα ) Τωρα γνωμη του καθ ενος να πιστευει οτι θελει

Edited by Pavlos33
Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραια φιλε fotis1234 και να ξερεις εκτιμω πολυ τον τροπο σου! Συμφωνω και γω σε ολα μαζι σου! Μακαρι να βγουν ολα αυτα αληθινα!

Edited by Pavlos33
Link to comment
Share on other sites

Εγω θα προσπαθησω να μαθω μετα το ΔΣ που ειναι 28 Φεβρουαριου ποτε θα ξεκινησουν να περνουν τηλεφωνα και θα σενημερωσω παλι δεν χανομαι απ την σελιδα μπορει να μπεις και να μαστε συναδελφοι..που αν εισαι και συ ψηλα στη καταταξη οπως λες λογικα θα σαι και συ μεσα..

Edited by Pavlos33
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.