Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Ελληνικά Πετρέλαια ΕΛΠΕ


sakatis

Recommended Posts

Η αλήθεια είναι μια! Κανείς δεν ξέρει τίποτα! Ούτε αν θα αργήσουν ούτε εάν θα βγουν γρήγορα, ούτε πόσους θα πάρουν. Όλα είναι υποθέσεις και σπασμένα τηλέφωνα από δω και από εκεί..

Ακόμα και αυτά που λέει ο φίλος πιο πάνω,(που μάλλον είναι ήδη μέσα) υποθέσεις και πηγαδάκια είναι.. 

Εδώ απλά διασκεδάζουμε τις εντυπώσεις μας όσο αναμένουμε.. Καλώς ή κακώς έτσι είναι τα πράγματα!

Edited by Manos80
Link to comment
Share on other sites

6 λεπτά πριν, Manos80 said:

Η αλήθεια είναι μια! Κανείς δεν ξέρει τίποτα! Ούτε αν θα αργήσουν ούτε εάν θα βγουν γρήγορα, ούτε πόσους θα πάρουν. Όλα είναι υποθέσεις και σπασμένα τηλέφωνα από δω και από εκεί..

Η διαδικασια προχωραει, υπομονή παιδια, εγω εδωσα το 2012 και με καλεσαν το 2015

 

 

Edited by G.kloy
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, G.kloy said:

Η διαδικασια προχωραει, υπομονή παιδια, εγω εδωσα το 2012 και με καλεσαν το 2015 σε συνεντευξη!

Δεν είπαμε ότι δεν προχωράει. Αυτο που λες εγινε γιατι καποιοι απο την φουρνια σου που μπηκαν το 2012 που δωσατε, εφυγαν ή μεταταχθηκαν στην 3ετια οποτε καλεσαν απο τους επομενους της λιστας!

Δεν εχει να κανει με τον χρονο εκδοσης των αποτελεσματων!

Link to comment
Share on other sites

2 λεπτά πριν, Manos80 said:

Δεν είπαμε ότι δεν προχωράει. Αυτο που λες εγινε γιατι καποιοι απο την φουρνια σου που μπηκαν το 2012 που δωσατε, εφυγαν ή μεταταχθηκαν στην 3ετια οποτε καλεσαν απο τους επομενους της λιστας!

Δεν εχει να κανει με τον χρονο εκδοσης των αποτελεσματων!

Καμια σχέση κανεις δεν έφυγε απλα προεκυψαν ανάγκες και πηραν κοσμο απο τη προκύρηξη του 2012, τα αποτελεσματα δε βγαίνουν αμέσως είναι πολλά τα άτομα, δεν υπαρχει τρόπος πιεσης ουτε βοηθάει να ζαλιζεται τους υπαληλους με τηλέφωνα, όταν βγουν θα  ανακοινωθούν καλη επιτυχία

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, G.kloy said:

Καμια σχέση κανεις δεν έφυγε απλα προεκυψαν ανάγκες και πηραν κοσμο απο τη προκύρηξη του 2012, τα αποτελεσματα δε βγαίνουν αμέσως είναι πολλά τα άτομα, δεν υπαρχει τρόπος πιεσης ουτε βοηθάει να ζαλιζεται τους υπαληλους με τηλέφωνα, όταν βγουν θα  ανακοινωθούν καλη επιτυχία

 

Αυτο σας ειπαν προφανως, αλλα και αληθεια να ειναι, το λες και μονος σου!

Πηραν οσουν ηταν να παρουν το 2012 και μετα (ας πουμε) οτι προεκυψαν αναγκες και πηραν απο την τελευταια λιστα του 2012 που ειχαν διαθεσιμη. Αυτο τι σημαινει; οτι τα αποτελεσματα βγηκαν το 2015;

Μην λεμε οτι να ειναι απλα για να πουμε κατι! :)

Link to comment
Share on other sites

4 λεπτά πριν, Manos80 said:

Αυτο σας ειπαν προφανως, αλλα και αληθεια να ειναι, το λες και μονος σου!

Πηραν οσουν ηταν να παρουν το 2012 και μετα (ας πουμε) οτι προεκυψαν αναγκες και πηραν απο την τελευταια λιστα του 2012 που ειχαν διαθεσιμη. Αυτο τι σημαινει; οτι τα αποτελεσματα βγηκαν το 2015;

Μην λεμε οτι να ειναι απλα για να πουμε κατι! :)

ισως δε το διατυπωσα σωστα, αυτο που θελω να πω ειναι οτι καποιοι περιμεναμε πολυ περισσοτερο για τη συνεντευξη, 1 μηνας εχει περάσει δεν ειναι πολυ υπομονή και θα βγουν τα αποτελεσματα. παντως θα παρουν αρκετα ατομα σιγουρα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 29/10/2021 at 7:32 ΜΜ, G.kloy said:

ισως δε το διατυπωσα σωστα, αυτο που θελω να πω ειναι οτι καποιοι περιμεναμε πολυ περισσοτερο για τη συνεντευξη, 1 μηνας εχει περάσει δεν ειναι πολυ υπομονή και θα βγουν τα αποτελεσματα. παντως θα παρουν αρκετα ατομα σιγουρα

Ναι έτσι οπως το θέτεις τώρα συμφωνώ! Απλα μπορούν να πουν θα βγουν σε 1-2-3 μηνες, μην μας ζαλίζετε. Το να λένε σε όλους θα βγουν άμεσα, πολύ σύντομα, τώρα, σε λίγο, μπαίνετε κάθε μέρα στο σαιτ κτλ.. δεν ωφελεί κανένα. Αυτοί έχουν τα δικά τους, οι υποψήφιοι έχουν τα δικά τους και γίνεται ένα χάος.

Τώρα για το άτομα, και εγώ πιστεύω απο ότι εχω ακούσει ότι θα είναι αρκετά, ο αριθμός εξαρτάται από πολλούς παράγοντες (ο νοών νοείτω)

Για τον χρόνο τώρα, λόγω μεγάλων ελλείψεων και υπερωριών θεωρώ ότι από αρχές '22 θα είναι ήδη στις θέσεις τους αυτοί που θα μπουν.

Όπως είπα και πριν, όλα είναι εκτιμήσεις!!

 

Παρατήρηση

Αν είσαι Μηχανικός βάλε την ειδικότητα στο προφίλ σου.

Είναι υποχρεωτικό από τους κανόνες του Φόρουμ.

Didonis

Edited by Didonis
Link to comment
Share on other sites

@Tyler @Manos80Παρακαλώ να πέσουν οι τόνοι στη συζήτηση. Τα τελευταία posts τέθηκαν εκτός θέματος. Συνεχίστε εντός θέματος. Σε διαφορετική περίπτωση το παρόν θα κλειδωθεί.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Κυρίες/κύριοι εγώ έδωσα εξετάσεις στις 2 Οκτωβρίου και ήμουν από τους τελευταίους αλφαβητικά. Το επώνυμο μου ξεκινάει από Χ. Υπομονή και καλά αποτελέσματα

  • Thanks 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.