Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Ελληνικά Πετρέλαια ΕΛΠΕ


sakatis

Recommended Posts

14 λεπτά πριν, S.F said:

Μόλις μίλησα με το hr στην Αθήνα και μου είπαν ότι έχουν ενημερωθεί όλοι οι μηχανικοί όλων των ειδικοτήτων που είναι να κάνουν εξετάσεις. Σε 2ο χρόνο θα ενημερωθούν και οι υπόλοιποι που "κοπηκανε"..

Ισχύει και για τεχνολόγους ;;

Link to comment
Share on other sites

Με τους Τεχνολόγους τι γίνεται; Έχει κάποιος ενημέρωση; Τα τηλέφωνα δεν απαντάνε εδώ και 3 μέρες.

 

Αν είναι κάποιος που έχει ενημερωθεί για εξετάσεις σε ειδικότητα ΤΕΣΑ-1 ας μας απαντήσει εδώ μην περιμενουμε άδικα.

 

Ευχαριστω

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Από ότι έμαθα έχουν σταλεί τα mails και για Τεχνολόγους. Λοιπόν στα γραπτά ήμουν πρώτος, εμπειρία έχω πάνω από δέκα χρόνια σε βιομηχανία και στις συνεντεύξεις υποκειμενικά μεν αλλά τα πήγα πολύ καλά. Μόνο εντοπιότητα μου ελειπε. Γνωρίζα τα περί βυσμάτων αλλά πραγματικά ήταν ανθρωπινως αδύνατο να τα πάω καλύτερα. Και δεν με επέλεξαν.. Α! Το καλύτερο.. σε ρωτάνε τι θέση πήρες στα γραπτά.. προφανώς για να πετσοκοψουν ανάλογα. Σκέφτηκα να αποφυγω την απάντηση αλλά θα το έβρισκαν από τους υπόλοιπους. Κοινώς οποίος δεν έχει βυσμα απλά συμμετέχει σε μια φαρσοκωμωδία με βιτρίνα δήθεν αξιοκρατια.

Edited by xchem
  • Like 1
  • Thanks 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 λεπτά πριν, xchem said:

Από ότι έμαθα έχουν σταλεί τα mails και για Τεχνολόγους. Λοιπόν στα γραπτά ήμουν πρώτος, εμπειρία έχω πάνω από δέκα χρόνια σε βιομηχανία και στις συνεντεύξεις παρά τον πόλεμο που μου έκανε γνωστός συνδικαλιστής (υποψήφιος με τον Πατούλη) απάντησα σε όλα χωρίς ίχνος ενόχλησης απέναντι του και υποκειμενικά μεν αλλά τα πήγα πολύ καλά. Μόνο εντοπιότητα μου ελειπε. Γνωρίζα τα περί βυσμάτων αλλά πραγματικά ήταν ανθρωπινως αδύνατο να τα πάω καλύτερα. Και δεν με επέλεξαν.. Α! Το καλύτερο.. σε ρωτάνε τι θέση πήρες στα γραπτά.. προφανώς για να πετσοκοψουν ανάλογα. Σκέφτηκα να αποφυγω την απάντηση αλλά θα το έβρισκαν από τους υπόλοιπους. Κοινώς οποίος δεν έχει βυσμα απλά συμμετέχει σε μια φαρσοκωμωδία με βιτρίνα δήθεν αξιοκρατια.

Καλησπέρα, για βορρά ή νότο μάθατε;;Σας το είπαν από το γραφείο προσωπικού αυτό;;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, xchem said:

Από ότι έμαθα έχουν σταλεί τα mails και για Τεχνολόγους. Λοιπόν στα γραπτά ήμουν πρώτος, εμπειρία έχω πάνω από δέκα χρόνια σε βιομηχανία και στις συνεντεύξεις παρά τον πόλεμο που μου έκανε γνωστός συνδικαλιστής (υποψήφιος με τον Πατούλη) απάντησα σε όλα χωρίς ίχνος ενόχλησης απέναντι του και υποκειμενικά μεν αλλά τα πήγα πολύ καλά. Μόνο εντοπιότητα μου ελειπε. Γνωρίζα τα περί βυσμάτων αλλά πραγματικά ήταν ανθρωπινως αδύνατο να τα πάω καλύτερα. Και δεν με επέλεξαν.. Α! Το καλύτερο.. σε ρωτάνε τι θέση πήρες στα γραπτά.. προφανώς για να πετσοκοψουν ανάλογα. Σκέφτηκα να αποφυγω την απάντηση αλλά θα το έβρισκαν από τους υπόλοιπους. Κοινώς οποίος δεν έχει βυσμα απλά συμμετέχει σε μια φαρσοκωμωδία με βιτρίνα δήθεν αξιοκρατια.

Επίσης για ποια θέση Τεχνολόγων ενδιαφέρεστε;

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, xchem said:

Από ότι έμαθα έχουν σταλεί τα mails και για Τεχνολόγους. Λοιπόν στα γραπτά ήμουν πρώτος, εμπειρία έχω πάνω από δέκα χρόνια σε βιομηχανία και στις συνεντεύξεις παρά τον πόλεμο που μου έκανε γνωστός συνδικαλιστής (υποψήφιος με τον Πατούλη) απάντησα σε όλα χωρίς ίχνος ενόχλησης απέναντι του και υποκειμενικά μεν αλλά τα πήγα πολύ καλά. Μόνο εντοπιότητα μου ελειπε. Γνωρίζα τα περί βυσμάτων αλλά πραγματικά ήταν ανθρωπινως αδύνατο να τα πάω καλύτερα. Και δεν με επέλεξαν.. Α! Το καλύτερο.. σε ρωτάνε τι θέση πήρες στα γραπτά.. προφανώς για να πετσοκοψουν ανάλογα. Σκέφτηκα να αποφυγω την απάντηση αλλά θα το έβρισκαν από τους υπόλοιπους. Κοινώς οποίος δεν έχει βυσμα απλά συμμετέχει σε μια φαρσοκωμωδία με βιτρίνα δήθεν αξιοκρατια.

Εγώ ήμουν πέμπτος στα γραπτά, με 6 μηνη πρακτικη ασκηση στα ΕΛΠΕ στο ίδιο τμήμα και συστατική επιστολή από τον ίδιο προϊστάμενο του τμήματος… 

Στην τωρινή μου δουλειά έχουμε πελάτη τα ΕΛΠΕ 

Και μένα μόνο εντοπιότητα μου έλειπε και επιβεβαιώνω πως για ακόμα μια φορά εν έτη 2022 (που βγήκε η προκήρυξη) η κατάσταση με τα βύσματα και τα «πολιτικα χατίρια» καλά κρατεί…

Οπως μπορείτε να μαντέψετε ούτε εμένα με επέλεξαν…

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Giosal said:

Εγώ ήμουν πέμπτος στα γραπτά, με 6 μηνη πρακτικη ασκηση στα ΕΛΠΕ στο ίδιο τμήμα και συστατική επιστολή από τον ίδιο προϊστάμενο του τμήματος… 

Στην τωρινή μου δουλειά έχουμε πελάτη τα ΕΛΠΕ 

Και μένα μόνο εντοπιότητα μου έλειπε και επιβεβαιώνω πως για ακόμα μια φορά εν έτη 2022 (που βγήκε η προκήρυξη) η κατάσταση με τα βύσματα και τα «πολιτικα χατίρια» καλά κρατεί…

Οπως μπορείτε να μαντέψετε ούτε εμένα με επέλεξαν…

Τελοσπαντων η αλήθεια είναι το ακούγαμε τι παίζει. Και όταν βλέπεις για μια δυο θέσεις να περνάνε είκοσι άτομα μάλλον ο φυτευτος έγραψε κάπου εκεί χαμηλά στην εικοσάδα. Απλώς να ξέρει οποίος τύχει να διαβάσει το φόρουμ ότι αυτό που παίζει με το βύσμα δεν αφήνει κανένα περιθώριο όσο καλά και να γράψεις ή σταθείς στη συνέντευξη εκτός ίσως αν η προκυρηξη αφορά καμία τριανταριά θέσεις.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

40 λεπτά πριν, xchem said:

Τελοσπαντων η αλήθεια είναι το ακούγαμε τι παίζει. Και όταν βλέπεις για μια δυο θέσεις να περνάνε είκοσι άτομα μάλλον ο φυτευτος έγραψε κάπου εκεί χαμηλά στην εικοσάδα. Απλώς να ξέρει οποίος τύχει να διαβάσει το φόρουμ ότι αυτό που παίζει με το βύσμα δεν αφήνει κανένα περιθώριο όσο καλά και να γράψεις ή σταθείς στη συνέντευξη εκτός ίσως αν η προκυρηξη αφορά καμία τριανταριά θέσεις.

Για ποιον κωδικό έχετε κάνει αίτηση;;γιατί για συντήρηση που έχω κάνει εγώ δεν έχουμε λάβει κάποια απάντηση, θετική η αρνητική 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.