Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Ελληνικά Πετρέλαια ΕΛΠΕ


sakatis

Recommended Posts

Λοιπόν παίδες ότι γύρισα απο ασπροπυργο..Μια χαρά απλη  συνέντευξη τι εχεις κανει εως τωρα με επιτροπη 4 ατόμων. Εύκολα ήταν και αψογοι όλοι τους.

Εμαθα και κάποια πραγματακια. Για εισαγωγικό μισθό το πρωτο τρίμηνο, για το τι κάνεις..

Επίσης μου πανε οτι θα πάρει απο 60 το κάθε διυλιστήριο γιατι πίεσε το σωματείο επειδή υπάρχει μεγάλη έλλειψη

ότι θέλετε πέίτε

Καλή επιτυχία στα υπόλοιπα παιδιά

Καλησπέρα mitso με καλέσαν και εμένα χθες για να πάω την επόμενη Τετάρτη. Ήταν αρκετές οι ερωτήσεις ; Υπήρχαν και ερωτήσεις τύπου πες κάποια αρνητικά σου άλλες τέτοιες ψαρωτικές ;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα mitso με καλέσαν και εμένα χθες για να πάω την επόμενη Τετάρτη. Ήταν αρκετές οι ερωτήσεις ; Υπήρχαν και ερωτήσεις τύπου πες κάποια αρνητικά σου άλλες τέτοιες ψαρωτικές ;

Ναι αυτά τα χαζά αλλα ντάξει μην νοιαζεσαι εγω τους απαντησα το ίδιο ψαρωτικά .. και διπλωματικά

10 λεπτα δουλεια σε 4 ατομα ειναι.. Ανετα πάει

Link to comment
Share on other sites

αρχικά, ευχαριστουμε Μιτσο για την ενημέρωση.

Μία διευκρίνηση στο τελευταίο. όταν λες το κάθε διυλιστήριο, εννοεις 60 οι ΒΕΑ 60 οι ΒΕΕ ή 60 και τα δύο?

Edited by Lumberjack
Link to comment
Share on other sites

αρχικά, ευχαριστουμε Μιτσο για την ενημέρωση.

Μία διευκρίνηση στο τελευταίο. όταν λες το κάθε διυλιστήριο, εννοεις 60 οι ΒΕΑ 60 οι ΒΕΕ ή 60 και τα δύο?

60 το καθενα μου πανε απλα επειδη υπάρχουν ελλειψεις σοβαρες και γίνονται αρκετά 12ωρα.. το σωματείο ζητάει και άλλο κοσμο ..

Σαν μισθός μου πανε επειδη ο πρωτος χρόνος είσαι σαν δοκιμαστικός ξεκινάει απο 500 το πρωτο τριμηνο μέχρι 800 το τελευταίο

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα mitso με καλέσαν και εμένα χθες για να πάω την επόμενη Τετάρτη. Ήταν αρκετές οι ερωτήσεις ; Υπήρχαν και ερωτήσεις τύπου πες κάποια αρνητικά σου άλλες τέτοιες ψαρωτικές ;

Φιλε, Mark πως πηγε σημερα; Αν θες πες μας στο περιπου τι σου ειπαν...

Link to comment
Share on other sites

Φιλε, Mark πως πηγε σημερα; Αν θες πες μας στο περιπου τι σου ειπαν...

 

Όντως θα θελαμε να μάθουμε πως τα πήγες

Link to comment
Share on other sites

Φιλε, Mark πως πηγε σημερα; Αν θες πες μας στο περιπου τι σου ειπαν...

Καλησπέρα, πάνω κάτω όπως τα είπε ο mitsos κλασικά αρχική ερώτηση τι έχεις κάνει μέχρι τώρα, αργότερα τι γνωρίζεις σχετικά με την εταιρία και η όλη η διαδικασία κράτησε 10 λεπτάκια περίπου, επίσης μου είπαν ότι είναι αρκετά χειρονακτική εργασία με αυστηρά μέτρα προφύλαξης και όλα τα σχετικά, γενικά χαλαροί και ευγενικοί όλοι τους.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, πάνω κάτω όπως τα είπε ο mitsos κλασικά αρχική ερώτηση τι έχεις κάνει μέχρι τώρα, αργότερα τι γνωρίζεις σχετικά με την εταιρία και η όλη η διαδικασία κράτησε 10 λεπτάκια περίπου, επίσης μου είπαν ότι είναι αρκετά χειρονακτική εργασία με αυστηρά μέτρα προφύλαξης και όλα τα σχετικά, γενικά χαλαροί και ευγενικοί όλοι τους.

Μακάρι να πάνε όλα καλα αλλα φοβάμαι έχει να πέσει πολύ βύσμα τωρα...:D

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ρώτησε κανείς πότε ακριβώς βγαίνουν οι επιτυχόντες και αν θα ενημερωθούν όλοι ;

Edited by Mark Chortis
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.