Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Ελληνικά Πετρέλαια ΕΛΠΕ


sakatis

Recommended Posts

Σας διαβαζω και δεν αντεξα να μην σχολιασω....

 

Ποιο ειναι το ονειρικο ρε μεγαλε:;;;;

 

τα 500 ευρω στα 2 χρονια;;;;;;που μετα θα γινουν 800;;;;;;

Όπως είπε ο lumb εννοούσα για την εποχή ειναι πολύ καλα...

Τωρα για τα 800 δεν ξέρω που τα είδες εσυ γιατι εγω ξέρω άλλα...

 

Όσο για το ρε μεγάλε..Δέν με ξέρεις απο χτές... οπότε λίγο σεβασμός παρακαλώ ..''μάστορα''

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν ξέρετε τι χρήματα παίζουν στα ΕΛΠΕ... άκου 500 και 800. Λες και είσαι στο τεχνικό γραφείο της γειτονιάς..

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν ξέρετε τι χρήματα παίζουν στα ΕΛΠΕ... άκου 500 και 800. Λες και είσαι στο τεχνικό γραφείο της γειτονιάς..

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Φίλε Ikare σε ευχαριστώ... ΜΑ 500 για 2 χρόνια? χαχα

Link to comment
Share on other sites

Αμφιβάλλω κι αν θα μάθ(ω)ουμε μιας και θα γίνει/γινεται σφαγή από ρουσφετι για αυτές τις 60 ή όσες είναι τέλος πάντων θέσεις. Απλά θέλω να φάω το χαστούκι/ακυρο για να ξύπνησω και να επανελθω στην πραγματικότητα, που τολμισα να πιστέψω ότι υπάρχει ελπίδα και χωρίς βυσμα. ΧΑ ΧΑ ΧΑ :|

Link to comment
Share on other sites

Αμφιβάλλω κι αν θα μάθ(ω)ουμε μιας και θα γίνει/γινεται σφαγή από ρουσφετι για αυτές τις 60 ή όσες είναι τέλος πάντων θέσεις. Απλά θέλω να φάω το χαστούκι/ακυρο για να ξύπνησω και να επανελθω στην πραγματικότητα, που τολμισα να πιστέψω ότι υπάρχει ελπίδα και χωρίς βυσμα. ΧΑ ΧΑ ΧΑ :|

Χαχα .. Δυστυχώς σωστό lumb...Απλά ποτέ δεν ξέρεις.. Δεν χάνεται η ελπίδα

Edited by Mitsos Ribopaido
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να θέλω να απογοητεύσω κανέναν από μέσα σας το λέω ότι παίζει πολύ χοντρό βύσμα. Δεν σημαίνει όμως ότι ο καθένας δεν μπορεί να κάνει την προσπάθεια η να μην τον πάρουν...

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ικαρε, πραγματικα δεν περίμενα κάτι λιγότερο από αυτό που λες. Και όχι, δεν απογοήτευεις κανένα. Μόνοι μας φουσκωνουμε τα μυαλά μας.

 

Αν πάει κανείς τώρα στη σελίδα του ΠΣΕΕΠ και δει την ανάρτηση σχετικά με την "ΠΡΟΤΑΣΗ ∆ΙΕΚ∆ΙΚΗΤΙΚΟΥ ΠΛΑΙΣΙΟΥ ΕΣΣΕ" και πιο συγκεκριμένα στο Νο 7, θα καταλάβει ότι γίνονται ΤΑ όργια σχετικά με τις προσλήψεις.

 

Αν βαριεστε να πάτε δεν πειράζει. ορίστε:

 

OXI στις αδιαφανεις διαδικασιες προσληψεωνγια τεκνα ∆ΙΕΥΘΥΝΤΩΝ και ΣΥΝ∆ΙΚΑΛΙΣΤΩΝ Συµµετοχη των τεκνων αυτων των κατηγοριων στην διαδικασια των προσληψεων καιµονο (οτι ισχυει για ΟΛΟΥΣ ).

 

από αυτο καταλαβαινω εγώ με το φτωχό μου το μυαλό ότι παίζει πολύ μαγείρεμα. Αναρωτιέμαι αλήθεια γιατί βγάζει προκήρυξη και δεν μπαίνουν αμέσως και αθόρυβα να τελειώνει ή ιστορία. Τεσπα, καιρός να σταματήσει ή κλαψα, δεν έχει κανενα νόημα και κάνουμε σαν γυναικουλες. όπως είπα και πιο πίσω, δεν τελειώνει ή ζωή με ένα άκυρο από τα ελπε. οπότε όλα καλά! ;)

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά δεν πρέπει να φουσκώνουμε τα μυαλά μας , απλά λέμε στην εποχή μας αν κάτσει είναι κάτι πολύ καλο..

Το βύσμα του βύσματος θα γίνεται εκεί μέσα...

Edited by Mitsos Ribopaido
Link to comment
Share on other sites

Παλικάρια μου είπανε οτι έχουν αρχίσει απο την πέμπτη να ειδοποιούν μερικούς για ακτινογραφία θώρακος ώστε να την πάνε αύριο να ξεκινήσουν..Θα πάρουν λεει 70 άτομα άμεσα τώρα...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.