Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Ελληνικά Πετρέλαια ΕΛΠΕ


sakatis

Recommended Posts

Η θέση ειναι χειριστή λειτουργίας . Δεν έλεγε για πε τπτ για να καταλάβεις ΔΕ ζήταγε.

 

Η "ζωάρα" στα ΕΛ.ΠΕ. για τους μηχανικούς είναι που απ' τις 7 ώρες που δουλεύουν κάθε μέρα περνάνε ελάχιστο χρονικό διάστημα εκτός γραφείου...οι υπόλοιποι τρώνε...you know what!

 

Και λίγα είναι τα 1826€ καθαρά αν είναι να σκοτώνεσαι στη δουλειά και να ρουφάς τα υδρόθεια κάθε μέρα...

Link to comment
Share on other sites

Η "ζωάρα" στα ΕΛ.ΠΕ. για τους μηχανικούς είναι που απ' τις 7 ώρες που δουλεύουν κάθε μέρα περνάνε ελάχιστο χρονικό διάστημα εκτός γραφείου...οι υπόλοιποι τρώνε...you know what!

 

Και λίγα είναι τα 1826€ καθαρά αν είναι να σκοτώνεσαι στη δουλειά και να ρουφάς τα υδρόθεια κάθε μέρα...

E ναι αλλα 1800 για την εποχή μετα απο 1 χρόνο είναι γ@@΄ώ...Εγω προσωπικά αν ήμουν μεσα θα είχα και ένα τεχνικό γραφείο αν υπήρχε δουλειά και έξω και άρχοντας

Link to comment
Share on other sites

E ναι αλλα 1800 για την εποχή μετα απο 1 χρόνο είναι γ@@΄ώ...Εγω προσωπικά αν ήμουν μεσα θα είχα και ένα τεχνικό γραφείο αν υπήρχε δουλειά και έξω και άρχοντας

 

Δε νομίζω ότι θα είχες κουράγιο να "τρέχεις" και γραφείο έξω!

 

Στο κάτω κάτω μηχανικός σπούδασες όχι χειριστής...απ' το να δεσμευτείς να δουλεύεις την υπόλοιπη ζωή σου σε κάτι τέτοιο καλύτερα άλλαξε χώρα! ;)

Μην κοιτάς βραχυπρόθεσμα...

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω ότι θα είχες κουράγιο να "τρέχεις" και γραφείο έξω!

 

Στο κάτω κάτω μηχανικός σπούδασες όχι χειριστής...απ' το να δεσμευτείς να δουλεύεις την υπόλοιπη ζωή σου σε κάτι τέτοιο καλύτερα άλλαξε χώρα! ;)

Μην κοιτάς βραχυπρόθεσμα...

Ισχύει.. θα δούμε.. Σαν δημόσιο δεν θα μπορείς μετα απο κάποια χρόνια να καταθέσεις το πτυχίο όμως ?

Link to comment
Share on other sites

Σαν χειριστής στα διυλιστήρια (δεν αναφέρομαι μόνο στα ΕΛΠΕ) ζωάρα δεν κανεις αλλα έχεις κάτι σίγουρο και σχετικά καλό. Έχεις βέβαια τις βάρδιες αλλα έτσι είναι αυτά. Σαν μηχανικός όμως ναι, κανεις ζωάρα αν πιάσεις κάποιες από αυτές τις θέσεις

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η σιγουριά είναι βασικό για την εποχή μας .Σας μηχανικός ειναι σούπερ..Αλλα απο τα ολότελα...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά σορρυ, αλλά που τα είδατε τα 1800 τον 1ο χρονο? για χειριστές μιλάτε; η ΣΣΕ του 14-16 έλεγε κάπου στα 1150. πως προκυπτουν τα 700€ παραπάνω;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Συνάδερφοι κουράγιο, μπορεί να χουμε κανένα νέο όταν ψηφίσουνε την ΕΣΣΕ, μπορεί να μας πετύχουνε οταν θα ρίχνουμε γκαζάκια στο ΤΕΕ ...

Opel Stasino, βγαίνει και σε diesel

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλα αν δεν "μίλησε" κάποιος το κοβω χλωμό... Εύχομαι να με διαψεύσεις με ευχάριστα

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.