Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ελληνικά Πετρέλαια ΕΛΠΕ


sakatis

Recommended Posts

banskoboy και τα υπολοιπα παιδια....σας ΠΑΡΑΚΑΛΩ ξανασκεφτειτε αυτο...ας μην πεφτουμε στην παγιδα που το MEGA καθημερινα προσπαθει να μας βαλει...πχ ο μηχανοδηγος παιρνει 4κ το μηνα, τα ελπε παιρνουν 128,7 μισθους , ο δεητζης παιρνει 378.000 ευρω το χρονο και 3 κουτες ΝΟΥΝΟΥ...δεν ειμαι κοματικοποιημενος, ουτε εκπροσωπος του ΚΚΕ η κατι τετοιο, αλλα ειμαι σιγουρος οτι προσπαθουν να στρεψουν τον εναν εναντιον του αλλου, κατι σαν ταξικο μισος, για να περασουν πιο ευκολα ολες οι μεταρρυθμισεις προς τα κατω...νομιζω ειναι προφανες...ολα αυτα τα επιδοματα ειναι πολυ ομορφα, θα επρεπε να τα εχουμε ΟΛΟΙ μας και κερδηθηκαν μεσα απο αγωνες χρονων...και στο κατω κατω, επαναλαμβανω, δεν μπορεις να πεις τιποτα για μια επιχειρηση που ειναι μονιμα κερδοφορα !! αρα σου επιστρεφει χρημα !! ( αυτο το λεω κυριως γιατι συμφωνω μαζι σας οσον αφορα στις μη κερδοφορες επιχειρησεις τυπου ΟΣΕ που γινοταν εσκεμενα ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΣΠΑΤΑΛΗ)

 

ΥΓ κανενα νεο απο αποτελεσματα εξετασεων...??? ας βγει εστω ενας να πει οτι του τηλεφωνησαν!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Σήμερα κάλεσα στα ΕΛΠΕ στην Θεσσαλονίκη και με ενημέρωσαν πως τα αποτελέσματα δεν έχουν βγει ακόμα και πως όταν βγούν θα ενημερωθούμε από το site.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το είχαν πει εξαρχής και οι κοπελιές από την εταιρία HR που μας έβαλε να κάνουμε τα τεστ. Επίσης μας είχαν πει οτι τα αποτελέσματα θα έβγαιναν σε τρεις βδομάδες από την ημερομηνία των τεστ, που αν θυμάμαι καλά ήταν γύρω στις 20 Μαρτίου. Έχουν αργήσει πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν θα πέσει "μαγείρεμα" ή όχι και δε με νοιάζει και καθόλου , έχω ξαναπεί οτι δε δίνω καμία σημασία στα ράδιο-αρβύλα. Όποιος θυμάται, η προθεσμία υποβολής για την αίτηση ήταν αρχές Οκτώβρη και μας καλέσανε Μάρτιο, άρα η τωρινή καθυστέρηση δεν πρέπει να ξαφνιάζει. Ούτως ή άλλως εμείς οι μη-κάτοικοι Θεσ/νίκης δεν μπορούμε να ελπίζουμε και σε πολλά γιατί δίνουν μεγάλη βάση στην εντοπιότητα.

Link to comment
Share on other sites

εντελώς ''τυχαία'' την Κυριακή που μας πέρασε 2 εφημερίδες (ΒΗΜΑ και ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ) είχαν πλήρη αναφορά στα ΕΛ.ΠΕ.

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ Απάντηση ΥφΥΠΕΚΑ - ΕΛΠΕ.doc

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μόλις έμαθα πως στην Αθήνα μπήκε άτομο που όταν έκανε την αίτηση δεν είχε ούτε πτυχίο στα χέρια του.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.