Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Ελληνικά Πετρέλαια ΕΛΠΕ


sakatis

Recommended Posts

27 λεπτά πριν, fotis1234 said:

Εγω θα προσπαθησω να μαθω μετα το ΔΣ που ειναι 28 Φεβρουαριου ποτε θα ξεκινησουν να περνουν τηλεφωνα και θα σενημερωσω παλι δεν χανομαι απ την σελιδα μπορει να μπεις και να μαστε συναδελφοι..που αν εισαι και συ ψηλα στη καταταξη οπως λες λογικα θα σαι και συ μεσα..

Ναι ειμαι ψηλα (πρωτη 15) ευκολα. Το θεμα ειναι οτι αν υπαρχουν τρυπες οπως λες θεσσαλονικη τοτε λογικα θα σε παρουν εκει οποτε μπορει να μην γνωριστουμε ποτε. Απο την αλλη το καλο ειναι οτι δεν θα χρειαστεις σπιτι Αθηνα (ελευσινα) ουτε μετακινησεις ουτε περιττα εξοδα και ταλαιπωρια. Περιμενω νεα σου γιατι εγω απο μονος μου δεν βλεπω να εχω.

Link to comment
Share on other sites

Nα σου πω την αληθεια επειδη οι πληροφοριες μου ειναι ατυπες λογω του φιλου μου που εργαζεται σε μια απλη θεση οπως αυτη που θα περασουμε και μεις συν οτι ειναι μολις 3 χρονια εγω πιστευω οτι θα ρθω Αθηνα..Με τα κους κους ελπε που μιλησα μου ειπαν οτι οι θεσεις ολες αφοραν αποκλειστικα μονο Αθηνα..Οποτε πιο πιθανο θα βρεθουμε..

Edited by Pavlos33
Link to comment
Share on other sites

Λεω εγω τωρα...και παντα καλοπροαιρετα. Μηπως και ολες οι αλλες πληροφοριες που εχεις για τους λογους που ανέφερες δεν ισχυουν?γιατι μου φαινεται δυσκολο ενας απλος υπαλληλος να μπορει να εχει τοσες σοβαρες πληροφοριες με λεπτομερειες. Ξανα λεω οτι, οτι γραφω το γραφω καλοπροαιρετα..καταλαβαινεις..

Edited by Pavlos33
Link to comment
Share on other sites

Κοιτα να δεις το άτομο αυτο απο καπου αλλου μαθενει τις πληροφορίες που σου γραφω και μου τις λέει δεν υπήρχε περίπτωση να μου λεει ψέμματα..απ κει και περα εγω μεταφερω πληροφορίες εφοσον με ρωτησες για να βοηθήσω..Δεν μπορώ τωρα σ ενα forum να πω τι και πως αυτα εννουνται..

Edited by Pavlos33
Link to comment
Share on other sites

Οκ ναι, εννοουνται σιγουρα απλα και γω ψαχομαι και ανυπομονω να δω τι θα γινει τελικα. Με εχει κανει η κατασταση ετσι..το καλο ειναι οτι καταλαβαινομαστε..Οταν εχεις κατι,εδω ειμαστε. 

Edited by Pavlos33
Link to comment
Share on other sites

fotis1234 & Manosdog

Παρακαλώ τηρείστε τους κανόνες συμμετοχής αποφεύγοντας άσκοπες παραθέσεις ολόκληρων μηνυμάτων, συνεχόμενες δημοσιεύσεις-παραθέσεις και βάζετε τονισμό στα κείμενα των δημοσιεύσεών σας. Οι κανόνες συμμετοχής βρίσκονται εδώ 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, Pavlos33 said:

fotis1234 & Manosdog

Παρακαλώ τηρείστε τους κανόνες συμμετοχής αποφεύγοντας άσκοπες παραθέσεις ολόκληρων μηνυμάτων, συνεχόμενες δημοσιεύσεις-παραθέσεις και βάζετε τονισμό στα κείμενα των δημοσιεύσεών σας. Οι κανόνες συμμετοχής βρίσκονται εδώ 

 

Σ ευχαριστούμε πολύ για τη παρατήρηση και μας συγχωρείς αν κουράσαμε λίγο το forum

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πριν, Pavlos33 said:

fotis1234 & Manosdog

Παρακαλώ τηρείστε τους κανόνες συμμετοχής αποφεύγοντας άσκοπες παραθέσεις ολόκληρων μηνυμάτων, συνεχόμενες δημοσιεύσεις-παραθέσεις και βάζετε τονισμό στα κείμενα των δημοσιεύσεών σας. Οι κανόνες συμμετοχής βρίσκονται εδώ 

 

Σ ευχαριστούμε και συγγνώμη. 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!! Πήρα τηλέφωνο στα κεντρικά πριν από λίγο να δω τι θα μου πουν, και μου είπαν ότι δεν έχουν κάτι αλλά δεν θα αργήσουν πολύ. Άρα, και από εκεί βγαίνει ότι θα μάθουμε άμεσα, ίσως στις επόμενες 10-15 μέρες. 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.