Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Ελληνικά Πετρέλαια ΕΛΠΕ


sakatis

Recommended Posts

On 27/2/2019 at 11:56 ΠΜ, pan1290 said:

Καλημέρα σε όλους!! Πήρα τηλέφωνο στα κεντρικά πριν από λίγο να δω τι θα μου πουν, και μου είπαν ότι δεν έχουν κάτι αλλά δεν θα αργήσουν πολύ. Άρα, και από εκεί βγαίνει ότι θα μάθουμε άμεσα, ίσως στις επόμενες 10-15 μέρες. 

Εμένα μου το λένε αυτό στο τηλέφωνο 3 μήνες τώρα...ελπίζω να βοήθησα. 

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πρώτη φορά μου είπαν ότι δεν θα αργήσουν. Συνήθως έμεναν στο "δεν ξέρουμε" :/

Πάντως, επιβεβαίωσα και από αλλού για το ΔΣ σήμερα, ενώ από άλλο άτομο που έχει κάνει αίτηση μαζί μας και παίζει να έχει άνθρωπο μέσα άκουσα ότι θα μάθουμε μέσα στον Μάρτιο. Βέβαια είναι πολύ πιθανό να μην ισχύει, αλλά στη φάση που είμαστε ό,τι ακούω το γράφω, με κίνδυνο να βγει άκυρο

Link to comment
Share on other sites

Σημερα εχει ΔΣ να για να τελιωνει με τη λιστα επιτελους η αποφαση ωστε να γινει εγκριση και να ξεκινησουν τηλεφωνα..Θα χουμε πολυ αμεσα ενημερωση

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, pan1290 said:

Εμένα πρώτη φορά μου είπαν ότι δεν θα αργήσουν. Συνήθως έμεναν στο "δεν ξέρουμε" :/

Πάντως, επιβεβαίωσα και από αλλού για το ΔΣ σήμερα, ενώ από άλλο άτομο που έχει κάνει αίτηση μαζί μας και παίζει να έχει άνθρωπο μέσα άκουσα ότι θα μάθουμε μέσα στον Μάρτιο. Βέβαια είναι πολύ πιθανό να μην ισχύει, αλλά στη φάση που είμαστε ό,τι ακούω το γράφω, με κίνδυνο να βγει άκυρο

Εγώ  παίρνω τηλέφωνο σχεδόν κάθε μέρα από αρχές Δεκεμβρίου..και κάθε φορά τα ίδια και  τα ίδια..τι να πω? Μακάρι να ήρθε η ώρα..Σήμερα απ ότι μαθαίνω απο εσάς εδώ μέσα έγινε επιτέλους το ΔΣ όποτε από αύριο κιόλας όλα είναι πιθανά. 

Link to comment
Share on other sites

για αυτό ρωτάω εδώ που από ότι βλέπω ύπαρχει σιγουρία σε μερικούς ότι τους πήραν, ότι βγήκε η λίστα, οτι έγινε ΔΣ κλπ κλπ.... πειτε και σε μας να ξέρουμε παιδιά.... 

Link to comment
Share on other sites

Οτι νεοτερο εχουμε το γραφουμε ολοι εδω..δεν ειμαστε μεσα στο ΔΣ για να ξερουμε ακριβως το ποτε θα μας παρουν ακριβη μερα μιλαμε απλα για οριμενες ακριβεις πληροφοριες που τυγχανει να γνωριζουν καποιοι οπως και εγω για να βοηθησουμε την αγωνια των υποψηφιων..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.