Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ελληνικά Πετρέλαια ΕΛΠΕ


sakatis

Recommended Posts

2 ώρες πριν, Mech25 said:

Καλησπέρα και καλή χρονιά με υγεία. Εμένα με έχουν καλέσει να πάω προς το τέλος του μήνα. Όχι όμως στα ΕΛΠΕ, αλλά στην εταιρία που διοργάνωσε τα γραπτά. Πιστεύω θα σας καλέσουν όλους σιγά-σιγά (αν είναι με αύξοντα αριθμό ή αλφαβητικά κλπ. δεν έχω ιδέα), μην ανησυχείτε. Τώρα, το πότε θα μάθουμε ΑΝ μας προσλάβουν και πότε θα γίνει η εν λόγω πρόσληψη είναι άλλο θέμα…

Χρονια πολλά, καλή χρονια ! Ποτε σε κάλεσαν ; Εχει μερες ;

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σε όλους και καλή χρονιά! 

Ξέρουμε τι ακριβώς ρωτάνε στην συνέντευξη; θα γίνουν 2 συνεντεύξεις! Μια με την εταιρεία που ανέλαβε τις εξετάσεις, και μια με τον όμιλο.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Gap95 said:

Χρόνια πολλά σε όλους και καλή χρονιά! 

Ξέρουμε τι ακριβώς ρωτάνε στην συνέντευξη; θα γίνουν 2 συνεντεύξεις! Μια με την εταιρεία που ανέλαβε τις εξετάσεις, και μια με τον όμιλο.

Καλησπέρα και χρονια πολλά με υγεια ! ποτε επικοινώνησαν μαζι σου; 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή χρονιά!

Για Θεσσαλονίκη έχει κανείς κάποιο νέο; Εμένα δεν με έχουν καλέσει ακόμη  πάντως..

@Gap95 Σου είπαν ότι θα γίνουν 2 συνεντεύξεις;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/1/2022 at 10:52 ΠΜ, Manos80 said:

Καλημέρα και καλή χρονιά!

Για Θεσσαλονίκη έχει κανείς κάποιο νέο; Εμένα δεν με έχουν καλέσει ακόμη  πάντως..

@Gap95 Σου είπαν ότι θα γίνουν 2 συνεντεύξεις;

Καμια επικοινωνία μέχρι στιγμής για Θεσσαλονίκη

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά ! Πέρασε ήδη κανείς συνέντευξη να μας πει πως ήταν ; Γενικά πως ήταν το κλίμα και το είδος των ερωτήσεων ; Είναι μια κλασική συνέντευξη με τις τυπικές ερωτήσεις; 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, VITT91 said:

Καλησπέρα παιδιά ! Πέρασε ήδη κανείς συνέντευξη να μας πει πως ήταν ; Γενικά πως ήταν το κλίμα και το είδος των ερωτήσεων ; Είναι μια κλασική συνέντευξη με τις τυπικές ερωτήσεις; 

Σε κάλεσαν και αγχώθηκες; Αν ναι, μπορείς  να το πεις να ξέρουν και οι υπόλοιποι.. :) 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.