Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ελληνικά Πετρέλαια ΕΛΠΕ


sakatis

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Σε εμενα στειλαν μειλ τη Παρασκευη για γραπτες εξετασεις 17/10. Ειχα κανει αιτηση στη προκυρηξη του Μαιου.

Αληθεια, για τι μισθο μιλαμε σα μηχανικος;

Βρηκα καμποσες σελιδες παραπισω ενα excel που εχει καποιες κατηγοριες και αναφερθηκε οτι μηχανικος ξεκιναει στη βαθμιδα 8 που ειναι στα 1200Ε καθαρα.Αν ισχυει νομιζω οτι οριακα αξιζει το κοπο και μονο οι 17 μισθοι σωζουν καπως τη κατασταση.

Link to comment
Share on other sites

8 λεπτά πριν, Dantε said:

Σε εμενα στειλαν μειλ τη Παρασκευη για γραπτες εξετασεις 17/10. Ειχα κανει αιτηση στη προκυρηξη του Μαιου.

Αληθεια, για τι μισθο μιλαμε σα μηχανικος;

Βρηκα καμποσες σελιδες παραπισω ενα excel που εχει καποιες κατηγοριες και αναφερθηκε οτι μηχανικος ξεκιναει στη βαθμιδα 8 που ειναι στα 1200Ε καθαρα.Αν ισχυει νομιζω οτι οριακα αξιζει το κοπο και μονο οι 17 μισθοι σωζουν καπως τη κατασταση.

Καλημέρα,είστε αθήνα ή θεσσαλονίκη?καλή επιτυχία!

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, anastasian said:

Κ για θεσσαλονίκη έμαθα,ξεκίνησαν να καλούν μηχανολόγους μηχανικούς

Γνωρίζεις σε ποιες θέσεις έχουν σταλεί email;; Γιατί ήταν πολλές οι θέσεις της προκήρυξης 

Link to comment
Share on other sites

1 λεπτό πριν, Giannis8281 said:

Γνωρίζεις σε ποιες θέσεις έχουν σταλεί email;; Γιατί ήταν πολλές οι θέσεις της προκήρυξης 

Ξέρω μόνο για μηχανολόγους μηχανικούς ότι έχουν λάβει email,αθήνα και θεσσαλονίκη.εγώ είμαι χημικός μηχανικός κ δεν έχω λάβει κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.