Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Πολεοδομία Μουδανιών


ak2

Recommended Posts

Συνάδελφοι αν κάποιος από εσάς εργάζεται και έχει να κάνει στην καθημερινότητα του με την Πολεοδομία Μουδανιών μπορεί να με ενημερώσει σε ποιο αριθμό βρίσκονται ,ως προς τον έλεγχο των ΗΜ/ΧΩ. Δυστυχώς προσπαθώ βδομάδες τώρα και κανένας δεν σηκώνει το τηλέφωνο....

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Μέχρι χθες ήταν στο 5200 αρ.πρωτ. τα οποία είχανε κατατεθεί στις 28 Δεκεμβρίου και αυτό γιατί στις 31 Δεκεμβρίου πήρανε πρωτόκολλο περίπου 1000 φάκελοι..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ευχαριστώ apostolosg .Θα μπορούσες να με ενημερώσεις όταν φτάσει στο 6500 το νούμερο. Γιατί είμαι από μακριά και δυστυχώς το τηλέφωνο δεν το σηκώνει κανείς.

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά συνάδελφοι! Πολεοδομία Μουδανιών ε? Χαμός.....

 

Λοιπόν, για φακέλους με νούμερα από το 5000 και μετα, καλό είναι να αρχίσετε να ρωτάτε κατα τον Ιούνιο... Έτσι κι αλλιώς οι φάκελοι που κατατέθηκαν μέσα στο 2011 πρέπει να πληρωθούν μέχρι Οκτώβρη. Οπότε χαλάραααα...

 

Φυσικά, αν έχουν φτάσει στο 6500 πιο νωρίς θα ενημερώσω γιατι και εγώ εχω μερικούς κάπου εκεί!

 

Πάντως μέχρι τώρα δεν γίνεται τίποτα διότι στη συγκεκριμένη πολεοδομία έχουν προβλήματα με την ΕΠΑΕ, η οποία έχει να λειτουργήσει από τον Δεκέμβριο!!! Φανταστείτε τι γίνεται....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Συνάδελφοι, ενημερώνω ότι στην Πολεοδομία Νέων Μουδανιών την Παρασκευή 3 Ιουνίου 2011 ήταν στο νούμερο 6650 και κάτι φάκελο!

Link to comment
Share on other sites

Συναδελφε allotrios...Αφου εκανα 300χλμ 60 ευρω σε βενζινες και 5ωρες απο την ημερα μου , μου ειπαν απο την πολεοδομια Μουδανιων(γραφειο 5)οτι τα προστιμα του 2011 τωρα τα επιασαν και τα κοιταζουν.Αντιλαμβανεσαι την αγανακτηση μου και την δυσαρεσκεια μου...Ελπιζω να ηταν τυχαιο το λαθος σου και οχι εσκεμενο....

Link to comment
Share on other sites

Με συγχωρείς , αλλά εγώ ό ίδιος προσωπικά μπήκα μέσα στο συγκεκριμένο γραφείο και είδα με τα μάτια μου σε ποιόν φάκελο/αριθμό βρισκόταν ή τουλάχιστον αυτόν μου έδειξαν! Με συγχωρείς πραγματικά....!

 

Την επόμενη φορά πρώτα τηλ. στο 2373351210 κα Σταμπουλή

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.