Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Γνωμοδότηση του Ν.Σ.Κ περί δικαιώματος υπογραφής εξαρτημένων τοπογραφικών διαγρ/των


GRTOPO

Recommended Posts

Σήμερα 7-4-2011, στην Περιφέρεια Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης (Κομοτηνη) δεν έγιναν δεκτά τα τοπογραφικά μου, (Τοπογράφος Μηχανικός Τ.Ε.) σύμφωνα με την απόφαση του Ν.Σ.Κ.. Τα θερμά συγχαρητήρια και καλες δουλειές στους Αγρονόμους!

 

Παρατήρηση: Παρακαλώ συμπληρώστε την ειδικότητά σας στο προφίλ.

Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής του forum.

Ευχαριστώ, achille.

Link to comment
Share on other sites

για να εφαρμόσουν την απόφαση θα πρέπει να έχει υπογραφεί από την Υπουργό. Απευθύνσου στο τοπικό παράρτημα της ΕΕΤΕΜ ή στα κεντρικά της για περαιτέρω ενέργειες...

Link to comment
Share on other sites

Να κάνεις κατάθεση, να σου απαντήσουν γραπτώς ότι δεν τα δέχονται λόγο της ανύπαρκτης γνωμοδότησης, και κίνησε νομικές διαδικασίες για αποζημίωση τόσο κατά της υπηρεσίας, όσο και κατά του ηλίθιου υπαλλήλου που στα απέρριψε. Θα βγάζεις τα λεφτά σου έτσι πλέον.

 

Μην κολλάς που θα φανείς "κακός". Αφού αλλιώς δε σε αφήνουν να δουλέψεις, δεν έχεις και τίποτα να χάσεις...

Link to comment
Share on other sites

Η κατάσταση είναι πολύ σοβαρή, ειδικότερα για τους νέους επαγγελματίες. Δηλαδή ένας Τοπογράφος ΤΕ, τί μπορέι να κάνει πλέον για να βγάλει τα προς το ζείν;;;

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα 7-4-2011, στην Περιφέρεια Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης (Κομοτηνη) δεν έγιναν δεκτά τα τοπογραφικά μου, (Τοπογράφος Μηχανικός Τ.Ε.) σύμφωνα με την απόφαση του Ν.Σ.Κ.. Τα θερμά συγχαρητήρια και καλες δουλειές στους Αγρονόμους!

 

Παρατήρηση: Παρακαλώ συμπληρώστε την ειδικότητά σας στο προφίλ.

Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής του forum.

Ευχαριστώ, achille.

 

χμμμ...

Σύγγνωμη αλλά από άτομο που έχει μόλις 1 μήνυμα στο ενεργητικό του, εγώ θεωρώ προβοκατόρικη αυτή τη δήλωση. Είναι δυνατόν να απορρίψουν το τοπογραφικό λόγω της απόφασης του Ν.Σ.Κ.???εκτός κ άν είναι άλλος ο λόγος απόρριψης..δεν γνωρίζω..

Link to comment
Share on other sites

Έχω να πω το εξής :

 

Διάφοροι Αγρ.Τοπογρ. και Πολ.Μηχαν. φτάνοντας στη απελπισία, το ότι δεν έχουν δουλειά, πηγαίνουν έξω από Δημόσιες Υπηρεσίες και τοιχοκολλούν παράνομα αυτή την δήθεν γνωμοδότησης. Όποιος συνάδελφος αντιληφθεί κάτι τέτοιο παρακαλώ να φωτογραφήσει και να επικοινωνήσει άμεσα με την ΕΕΤΕΜ.

 

Επίσης σε όποιον συνάδελφο δεν του δεχθεί τοπογραφικό διάγραμμα από Υπάλληλο Δημόσιας Υπηρεσίας λόγου ειδικότητας , να κάνει αίτηση και να ζητήσει γραπτή απάντηση και επικοινωνήστε άμεσα με την ΕΕΤΕΜ στα κεντρικά γραφεία κατευθείαν.

 

Ευχαριστώ !

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.