Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Κατασκευαστικό ερώτημα: Φτιάξ΄το μόνος σου...


cheche

Recommended Posts

η αλήθεια είναι πως με αποθαρρύνατε κάπως, όμως ανέκτησα τις ελπίδες μου μόλις ανακάλυψα πως υπάρχουν και πλαστικά καλούπια αντί για ξυλότυπο!!! Ρε παιδιά, υπάρχουν μυστικά και μου τα κρύβετε; :D

Link to comment
Share on other sites

Μην τσιμπάτε. Ο τύπος κάπου το πάει και μπήκε μάλλον για να κάνει νταβαντούρι μόνο...

 

σίγουρα διότι σε προσωπικό μυνημα που του έστειλα να ερθει σε μια απο τισ οικοδομές μου να μαθει να καλουπωνει και να χτίζει δεν απάντησε ποτέ.

 

:D

 

Χάρης

Link to comment
Share on other sites

πες τα ρε tpanag..... Οποιος θελει να παει οικοδομη να δουλεψει δεν ψαχνει σ forum, απλα παει σε ενα μστορα και ζητα εργασια.... και ποτε δεν το κανει με σκοπο να κατασκευασει το σπιτι του.... μπορει να μην χρειαζεται να εισαι καποιος μορφωμενος για να κανεις αυτη την δουλεια αλλα στην οικοδομη μετραει η εμπειρια... και το χρονικο διατημα που λεει ο φιλος το μονο που θα καταφερει ειναι να μαθει να ξεχωριζει τα ξυλα χωρις να χρειαζεται το μετρο μαζι του!!!

Link to comment
Share on other sites

εεε ρε Χαρη ειπαμε να μην μπορει να ξεχωρισει 3 ειδων προκες τις λεγομενες "ψιλες", "45αρες" και τα "ατσαλια", μου φενεται δυσκολο αλλα και καθολου απιθανο :)

 

φιλικα παντα

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.