Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Τεχνική έκθεση Πραγματογνωμοσύνης


Recommended Posts

Μηπως καποιος συναδελφος εχει προτυπο τεχνικης εκθεσης πραγματογνωμοσύνης για τοπογραφικη εργασια?

 

Παρατήρηση: Τα κεφαλαία απαγορεύονται τόσο στους τίτλους των θεμάτων, όσο και στο κείμενο των δημοσιεύσεων. Χρησιμοποιείστε σας παρακαλώ την εντολή "Επεξεργασία" και διορθώστε. Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής!

Ευχαριστώ, ilias

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Μα τι είναι αυτά που γράφεις ;

Κάθε πραγματογνωμοσύνη δεν είναι ίδια.

Τι είναι copy - paste ;

Link to comment
Share on other sites

Kαταρχας δεν γνωριζωα αν υπάρχει "τεχνικη εκθεση πραγματογνωμοσύνης", αλλα Εκθεση πραγματογνωμοσυνης.

 

Δεν το παιζω εξυπνος, απλα στο σημειωνω να το ξερεις...

Link to comment
Share on other sites

Ναι. Και εγώ σου λέω επίσης να διορθώσεις το κείμενο σου. Είναι απαράδεκτο να γράφεις με κεφαλαία το γράφουν και οι κανόνες και θα το πουν και οι συντονιστές....Κάνεις ένα κόπο που μπαίνεις που μπαίνεις, μάθε και κάνα ύφος να ρωτάς πιο κόσμια, επίσης να σέβεσαι τους κανόνες γιατί. 3 ανθρώποι σου απαντήσαν και απάντηση ακόμα δεν πήρες

Link to comment
Share on other sites

δεν υπάρχει πρότυπο. ούτε καν το Τ.Ε.Ε. δεν έχει αρχείο όπου πιθανώς θα μπορούσες να αποτανθείς σύμφωνα με παλαιότερο ερώτημα που είχα θέσει ώστε να μπορέσω κι εγώ να "δω" τη δομή κάποιας πραγματογνωμοσύνης, το οποίο είναι λογικό αφού η πραγματογνωμοσύνη είναι για να διευθετηθεί κάποιο τεχνικό ζήτημα μεταξύ διαδίκων.

 

θεωρώ ότι το καλύτερο που θα μπορούσες να κάνεις είναι να απευθυνθείς σε κάποιον με μεγαλύτερη εμπειρία.

 

διαφορετικά θα μπορούσες να περιγράψεις σύντομα ποιο είναι ακριβώς το θέμα ώστε να σου δώσει κάποιος από το forum κάποιες συμβουλές.

 

π.χ. αναλόγως τι θέλεις να κάνεις μπορεί να σου χρειαστούν αεροφωτογραφίες, χάρτες ΓΥΣ, συμβόλαια προγενεστέρων ιδιοκτητών, διανομή υπουργείου γεωργίας, ορθοφωτοχάρτες από ΟΚΧΕ, κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Ναι. Και εγώ σου λέω επίσης να διορθώσεις το κείμενο σου. Είναι απαράδεκτο να γράφεις με κεφαλαία το γράφουν και οι κανόνες και θα το πουν και οι συντονιστές....Κάνεις ένα κόπο που μπαίνεις που μπαίνεις, μάθε και κάνα ύφος να ρωτάς πιο κόσμια, επίσης να σέβεσαι τους κανόνες γιατί. 3 ανθρώποι σου απαντήσαν και απάντηση ακόμα δεν πήρες

 

Μην παραξενευεσαι...

Ειναι η γνωστη κατηγορια χρηστων που μπαινουν, ρωτουν κι αν παρουν απαντηση, πηρανε...

 

Η γνωστη κατηγορια χρηστων που "μολυνει" το φορουμ και αυτη που πρεπει να απομονωθει, ωστε να "λερωνει" ενα συσκεκριμενο χωρο-καραντινα του φορουμ.

Link to comment
Share on other sites

Μην παραξενευεσαι...

Ειναι η γνωστη κατηγορια χρηστων που μπαινουν, ρωτουν κι αν παρουν απαντηση, πηρανε...

 

Η γνωστη κατηγορια χρηστων που "μολυνει" το φορουμ και αυτη που πρεπει να απομονωθει, ωστε να "λερωνει" ενα συσκεκριμενο χωρο-καραντινα του φορουμ.

 

εμ, σαν την άλλη που έλεγε και "πείτε μου γρήγορα γιατί βιάζομαι.." ρε δε πα να μα @@@ που θα πει ότι βιάζεται κιόλας. Αμα θέλω απαντώ άμα δεν θέλω γιοκ!

Link to comment
Share on other sites

Aρτεμις, σε βλεπω που διαβαζεις...

 

Δεν τα λεμε για να σε θιξουμε συναδελφε, αλλα εχουμε βαρεθει να μπαινουν καποιοι, να ρωτανε ο,τι θελουν, να απανταμε και να μην λενε ουτε ενα θενξ...

 

Το φορουμ εχει γεμισει απο τετοια θεματα και οι 40-50 "καθημερινοι" χρηστες -νομιζω- εχουν σιχαθει την κατασταση αυτη...

 

Αν θελεις πιο σοβαρη βοηθεια, γραψε κατι παραπανω, εξηγα μας το θεμα σου και γραφε με πεζα ελληνικα.

 

Περιμενω να βοηθησω.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.