Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Πώς ανοίγουν τα αρχεία rar;


avgoust

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 49
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
Αυτα τα αρχεια *.rar απο τα downloads με ποιο προγραμμα τα ανοιγουμε ? Υπαρχει κανενα link ?

Το πιο καλό μέχρι τώρα που έχω βρει που είναι νόμιμο, ελεύθερο, μικρό και γρήγορο είναι το 7-zip.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Προσπαθώ να αποσυμπιέσω κάποια αρχεία με το winrar και μου εμφανιζει οτι : μόνο NTFS file system supports files larger than 4GB. Μήπως ξέρετε τι πρέπει να κάνω???? Δοκίμασα και το προγραμμα το IZarc που προτείνετε παραπάνω αλλά μου εμφανίζει πάλι λάθος!!!!

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να αποσυμπιέσω κάποια αρχεία με το winrar και μου εμφανιζει οτι : μόνο NTFS file system supports files larger than 4GB. Μήπως ξέρετε τι πρέπει να κάνω???? Δοκίμασα και το προγραμμα το IZarc που προτείνετε παραπάνω αλλά μου εμφανίζει πάλι λάθος!!!!

 

μάλλον προσπαθείς να τα αποσυμπιέσεις σε εξωτερικό σκληρό που είναι συνήθως FAT32, προσπάθησε να τα αποσυμπιέσεις στον εσωτερικό σκληρό σου ©, που είναι κατά 99% NTFS

Link to comment
Share on other sites

στον D εσωτερικό σκληρό δίσκο προσπαθώ να τα αποσυμπιέσω!!!! Προσπάθησα και σε εξωτερικό αλλά βγάζει το ίδιο πρόβλημα. Μάλιστα βγάζει ότι δεν επαρκεί και ο χώρος στον δίσκο. Τα αρχεία έχουν μέγεθος 4,7GB και ο σκληρόςεσωτερικός έχει ελέυθερο χώρο 46GB! Μπορώ να κάνω κάτι ?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.