Μετάβαση στο περιεχόμενο

Recommended Posts

Και που θα κατουραει ;

 

Σωστός ....

Όσο αφορά τον προθάλαμο κοίταξε το ξανά, νόμιζα ότι άνοιγε κρεπερι και όχί ιχθυοπωλειο

δηλ εννοει οτι

πριν

επι  καθεστωτος "κρεπερι'ς"!!!!

κυκλοφορούσαν με τα ...παμπερς??? :smile:

 

τις καλησπερες μου

 

υγ

ειναι η πρωτη εφαρμογη πολλαπλης παραθεσης...μετα τις αψογες οδηγιες σου...προχτες..θνκς

Edited by dimitris GM
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημήτρη χαίρομαι που βοηθησα !!!

 

Χωρίς να είμαι σίγουρος, γιατί τώρα γράφω από τον καναπέ και όχί από το γραφείο, Υπάρχουν περιπτώσεις εμπορικών κυρίως καταστημάτων που δεν απαιτούν προθάλαμο με νιπτήρα εμπρός από το wc.

Ας το επιβεβαιωσει άλλος συνάδελφος γιατί δεν είμαι σίγουρος.

 

Τις καλησπερες μου

Link to comment
Share on other sites

Ασχοληθηκα προσφατα με ιχθυοπωλειο... μου ζητησανε τουαλετα με προθαλαμο κανονικοτατα

Αν δεν τακτοποιησει τις παρανομιες του δεν ακουμπας τιποτα

Επισης ποιος ειπε οτι δεν περνανε απο πυροσβεστικη? Κανονικα και με το νομο... Εμενα ηταν και μετα το 88 και εψαχνα την παθητικη που ειχε χαθει......

Edited by ckiriako
Link to comment
Share on other sites

Επισης ποιος ειπε οτι δεν περνανε απο πυροσβεστικη? Κανονικα και με το νομο... Εμενα ηταν και μετα το 88 και εψαχνα την παθητικη που ειχε χαθει......

 

Νομίζω οτι θα αφορά παλιά σου περίπτωση και όχι τωρινή (μετά το '12) ύστερα απο τις αλλαγές που έχουν γίνει τόσο στο υγειονιμικό όσο και Π.Υ.

Link to comment
Share on other sites

Για δε την πυρασφάλεια δεν απαιτείται τελικά μελέτη,αλλά ο μηχανικος υπογραφει μια υπευθυνη δηλωση οτι τηρουνται τα μετρα πυροπροστασιας , που πρέπει να τηρούνται ασφαλώς.

Link to comment
Share on other sites

προθάλαμος απαιτείται σίγουρα, όσον αφορά την πυρασφάλεια σε ένα παντοπωλείο που πήγα στην πυροσβεστική και είπα ότι ανεξάρτητα από την δήλωση στο δήμο ήθελα και πιστοποιητικό. μου ζητήσανε δήλωση του ιδιοκτήτη ότι η αίτηση γίνεται κατά απαίτηση του

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια πριν λιγους μηνες ειναι η περιπτωση μου, τηλεφωνησα στον αξκο της ΠΥ ρωτωντας τι γινεται με την περιπτωση μου, μου ζητησε ΥΔ ιδιοκτητη, τιμολογια, 10ευρο, παθητικη,αδεια 2 σχεδια κτλ... χωρις δικη μου ΥΔ (οχι μονιμα μεσα)

Ε 4 χρονια μονο γραφειο, και εχω βαρεθει οποτε τυχαινει πυρασφαλεια να ψαχνω να βρω τι ισχυει και τι εχει αλλαξει στην αδειοδοτηση... ενας αχταρμας εγκυκλιοι που δεν τις σηκωνουν στο σαιτ τους....καλως ή κακως τους κανω ενα τηλ πριν ξεκινησω να φτιαχνω το φακελο ρωτωντας αν εχει αλλαξει κατι απο αυτα που θυμαμαι...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.