Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Όργανα ελέγχου ΕΗΕ


JasonK

Recommended Posts

To testboy ειναι κινεζικης κατασκευης και προελευσης. Αυτο τουλαχιστον καταλαβαίνω διαβάζοντας

 

http://www.testboy.de/en/company/

 

 

Παντως σε σχεση με τα υπολοιπα οργανα που κυκλοφορουν, metrel, fluke makro κλπ δείχνει πολύ συμμαζεμενο και μικρό με ότι θετικο ή αρνητικο συνεπάγεται.

Link to comment
Share on other sites

Που το ίδες οτι είναι κινέζικη εταιρία εφόσον εδρεύει στην Γερμανία.Εγώ πάντως δεν βλέπω πουθενά να λέει οτι είναι κινέζικης προέλευσης.

Link to comment
Share on other sites

Απο όσο έχω δει η TESTBOY είναι κινέζικη εταιρία, η οποία έχει επεκταθεί πολύ και την προόθηση του συγκεκριμένου οργάνου το κάνει μέσω γερμανίας. Επομένως αυτό που λέει ο corsakias έχει μια βάση. Τώρα αν είμαι πιστοποιημένο όργανο και κάνει όντως τα όσα λέει και με 5 χρόνια εγγύηση δεν με χαλάει καθόλου

Link to comment
Share on other sites

Καλό είναι ,μόνο που είναι παλιό μοντέλο και δεν υποστηριζει την τελευταια εκδοση(17η) του hd384 αλλα την προτελευταια(16η).

Link to comment
Share on other sites

Ξερει καποιος της Fluke ποσο παει?

 

Το FLUKE 1653B έχει 1100ευρώ +ΦΠΑ πλήρες με ΚΙΤ μέτρησης γείωσης και λογισμικό για συνδεση με Η/Υ.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.