Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Πρόβλημα με το Software ΤΕΕ ΚΕΝΑΚ


emnikol

Recommended Posts

Καλημέρα σας

Τα αποτελέσματα του ΠΕΑ στο BUILDINGCERT είναι διαφορετικά από αυτά που προκύπτουν μετά την εκτέλεση του ΤΕΕ ΚΕΝΑΚ.

Πως το λύνουμε;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

για παράδειγμα το.... "windows change decimal separator" ... βάλε και την έκδοση των windows για αν περιορίσεις τα αποτελέσματα στην αναζήτηση ...

Αν και πάλι δεν το βρεις ... πράγμα απίθανο θεωρώ ... τα λέμε ... έχει κάποια διαφορετική διαδικασία στα 10άρια αλλά η ουσία είναι η ίδια σε όλες τις εκδόσεις  ...

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα,

 σε win 10 το teekenak δε μου κρατάει τους κωδικούς. Πρέπει να τους βάζω κάθε φορά. Έχει κάποια λύση κάποιος?

Ευχαριστώ.

Edited by Πάνος
Link to comment
Share on other sites

1) Από ανάρτηση στο ίδιο νήμα, (δες και λίγο παρακάτω στην παραπομπή του Ακη που αναφέρω)

2) http://portal.tee.gr/portal/page/portal/SCIENTIFIC_WORK/GR_ENERGEIAS/kenak/tee_kenak/Installation_Problems.pdf

 

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα συνάδερφοι,

Έχω θέμα με το ΤΕΕ ΚΕΝΑΚ, κάθε φορά που το ανοίγω μου ζητάει κωδικούς και δεν μου εμφανίζει τα σφάλματα, αυτό συμβαίνει εδώ και καιρό, έχω διαβάζει λύσεις στο φόρουμ, ακολούθησα και τις οδηγίες του προγράμματος, το έσβησα το εγκατέστησα από την αρχή τίποτα.

Αλλά δεν είναι αυτό που με βασανίζει τώρα. Κάποια στιγμή, πριν καιρό, μου έβγαλε λάθος αποτελέσματα, έκανα την αλλαγή κόμμα με τελεία, και δούλευε κανονικά, σήμερα ξανά άρχισε να μου τα βγάζει λάθος. Μπήκα να δω μήπως άλλαξαν πάλι μεταξύ τους το κόμμα και η τελεία, ήταν σωστά, παρόλα αυτά έκανα δοκιμές τα έβαλα και με τους δύο τρόπους, και δεν διορθώνετε το σφάλμα. Έχετε καμία ιδέα?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.