Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Πρόβλημα με το Software ΤΕΕ ΚΕΝΑΚ


emnikol

Recommended Posts

Τίποτα... και από το ΤΕΕ καμία απάντηση, όλοι, πάντα, λείπουν ή και να είναι εκεί δεν απαντούν στο τηλ. 

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να στο βγάζει επειδή δεν έχεις εγκαταστημένο το Microsoft C++ Redistributable Package.

 

Γκούγκλαρε το, κατέβασε την ανάλογη έκδοση (32 ή 64 bit) και μετά δοκίμασε να εγκαταστήσεις εκ νέου το τεε κενάκ.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΚΤΥΠΩΣΗΣ ΤΕΕ ΚΕΝΑΚ.bmp

συναδερφοι καλημερα, θελω να κανω εκτυπωση τα αποτελεσματα για πεα στο τεεκενακ. πηγαινω εκθεση αποτελεσματα και μου βγαζει καρτελα που ζηταει στοιχεια για login id & password οπως φαινεται στο επισυναπτομενο και δεν γινεται εκτυπωση. δουλευω σε windows xp professional sp3. μπορει καποιος να βοηθησει γιατι απο το τεε δεν εχω παρει καποια απαντηση σε mail που εστειλα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

καλησπέρα! αντιμετοπίζω πρόβλημα με το λογισμικό του ΤΕΕ. αφού το κατεβάζω πάω να κάνω εγκατάσταση κ στο τέλος λέει ότι απέτυχε. κ την προηγούμενη έκδοση που κατέβασα, όταν έβαλα τους κωδικούς έκλεισε το πρόγραμμα.

αυτό μου συμβαίνει σε 2 υπολογιστές, και ναι, έχω κάνει κ στο σπίτι και στο γραφείο format.....

έχει κανένας άλλος πρόβλημα σαν το δικό μου?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Ο υπολογιστης που ειχα το ΤΕΕ ΚΕΝΑΚ δεν δουλευει πλεον...(κρασσαρε) και ετρεχε στα windows7

Λεω λοιπον να το εγκαταστησω σε εναν υπολογιστη με xp που εχω .

πρεπει να προσεξω κατι?

η απλα κατεβαζω την εκδοση 1.29 απο το ΤΕΕ και βαζω τους κωδικους?

καπου εκει στα downloads εχει και ενα zip για xp ,το κατεβαζω κι αυτο?

Edited by mixyak790
Link to comment
Share on other sites

η απλα κατεβαζω την εκδοση 1.29 απο το ΤΕΕ και βαζω τους κωδικους?

καπου εκει στα downloads εχει και ενα zip για xp ,το κατεβαζω κι αυτο?

 

Καλημέρα.

Το τελευταίο και πιο πρόσφατο αρχείο είναι το Αρχείο εγκατάστασης Νέας Έκδοσης ΤΕΕ-ΚΕΝΑΚ v1.29.1.19_20_05_12 zip2.gif

Το κατεβάζεις, το εγκαθιστάς, βάζεις τους κωδικούς σου και κάνεις την επιθεώρησή σου. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

εγκατέστησα το ΤΕΕ ΚΕΝΑΚ σε άλλο υπολογιστή με win7. Το θέμα είναι στον παλιό υπολογιστή (και με xp αλλά και με win7), όταν το είχα εγκαταστήσει μου εγκαταστούσε στην επιφάνεια εργασίας και ένα εικοινίδιο ΤΕΕ που περιείχε όλη την βιβλιοθήκη του ΤΕΕ ΚΕΝΑΚ (ατελει'ωτα αρχεία ). Αυτό δεν υπάρχει πουθενά!. Εγκατέστησα και την 1.28 αλλά και εκεί τίποτα.!

Το πορόγραμμα δουλεύει κανονικά, έκανα και ενεργοποίηση ώστε να μην βάζω κωδικούς συνέχεια. Αλλά η βιβλιοθηκη γιατι δεν εγκαταστάθηκε???

Link to comment
Share on other sites

Πρόσφατα το εγκατέστησα και εγώ και δεν θυμάμαι να είχε τέτοιες βιβλιοθήκες.

 

Μήπως τις είχες εγκαταστήσει από αλλού και δεν το θυμάσαι;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.