Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πρόβλημα με το Software ΤΕΕ ΚΕΝΑΚ


emnikol

Recommended Posts

Απο το τελευταιο λινκ που έβαλα χτες το βράδυ, 3-4 ποστ πιο πανω, μου βγάζει το παράθυρο ουσιαστικά που βγάζει στην περίπτωση 1. Μόνο που κάνοντας αυτό που περιγράφει εκεί, το πρόβλημα δε λύθηκε...

Link to comment
Share on other sites

Άκη συγνώμη που δεν απάντησα αλλά πλέον που το φόρουμ δεν υποστηρίζεται από το tapatalk (τεράστιο πρόβλημα για μένα γιατί όλο από εκεί έμπαινα) μπαίνω πολύ αραιά από υπολογιστή.

Κι όμως κατέβασα και εγκατέστησα αυτό το αρχείο και πάλι τπτ...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, δεν παίρνεις καλύτερα από Δευτέρα στο ΤΕΕ να ρωτήσεις στο αντίστοιχο τμήμα; Βέβαια τέτοια εποχή αμφιβάλλω αν θα υπάρχει κανείς διαθέσιμος...

Link to comment
Share on other sites

Κάπως έτσι θα  γίνει μάλλον ναι δε βλέπω άλλη λύση... Ευχαριστώ πάρα πολύ πάντως για όλη τη διάθεση να με βοηθήσεις!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα παιδιά,

. Μια ερώτηση, βγάζω πες για κατάστημα και ενώ τα εχω βάλει ολα όταν πατάω εκτέλεση μου βγάζει error εμφανίζεται το παράθυρο αλλα λέει error κτίριο 1 0 και γενικά σε ολα 0.

τι να κάνω ;;;; Πως θα δω τι προβλήμα υπάρχει για να το φτιάξω ; 

Ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites

Απαντάω στο εαυτό μου...

η λύση είναι στiς ρυθμίσεις windows

Ρυθμίσεις -> Γλώσσα -> Περιοχή και Γλώσσα -> Ελλάδα

 

Ρυθμίσεις -> Γλώσσα -> Περιοχή και Γλώσσα -> Πρόσθετες τοπικές ρυθμίσεις και ρυθμίσεις ημερομηνίας και ώρας -> Αλλαγή των μορφών ημερομηνίας, ώρας και αριθμών -> Διαχείριση -> Αλλαγή τοπικών ρυθμίσεων συστήματος -> Ελληνικά

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

 

Το προβλημα "  Μηδενικές θερμογέφυρες για τις αδιαφανείς επιφάνειες στον Μη Θερμαινόμενο χώρο 1 στο Υπάρχον Κτίριο" το έχει λύσει κανεις ή μονο με τον τροπο να το ανεβασεις στο buildingcert και ετσι να δεις τι ειναι....

Εμενα μου το βγαζει σε νεο κτιριο με κενακ, αλλα δε μπορω να το δηλωσω "παλιο" αφου ειναι νεο! Πως να το κανουμε?? 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.