Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Τροπολογία για την Γη Υψηλής Παραγωγικότητας


gvarth

Recommended Posts

Βιάζομαι γιατί καθυστερούμε πολύ...αν και να δούμε τι ισχύει τελικά γιατί μπερδεμένο φαίνεται το θέμα πάλι...

Link to comment
Share on other sites

Ααα μπραβο..

Εχω εχω ακομα τις επιφυλαξεις μου....

Κατσε να δουμε τι θα δημοσιευτει, να το κουβεντιασουμε εδω καμια 50αρια μελη και να βγαλλουμε ακρη...

Link to comment
Share on other sites

Τωρα μιλαει ο Σκανδαλιδης σε τοπικο καναλι...

Δεν ακουσα ολη την κουβεντα για τη ΓΓΥΠ αλλα ειπε οτι το προβλημα λυνεται μεχρι τον καθορισμο των ζωνων ΓΓΥΠ....

Τι να πω...

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν κατάλαβα ακριβώς τον ποιητή... δλδ σε οικόπεδο εκτός σχεδίου, όπου προς το παρόν δε μπορείς να χτίσεις λόγω του ότι έχει χαρακτηριστεί το έδαφος ΓΥΠ, μετά από αυτό θα μπορείς???

Link to comment
Share on other sites

Ναι, θα μπορείς.

 

Σχετικό: Στις περιφέρειες, στις διευθύνσεις αγροτικής ανάπτυξης έχουν στήσει πάρτυ για τη δουλειά που γλυτώσανε.

Link to comment
Share on other sites

Ποιές αυτοψίες;;;

 

Τουλάχιστο θεσ/νικη σε πάμπολλες περιπτώσεις, βλέπαν απλώς αν υπήρχε ΓΠΣ, ή αναδασμός, ή παίρναν και κάνα τηλέφωνο σε κατά τόπους τεχνικές υπηρεσίες μπας και βρούν κάνα τοπογράφο.

Αν ήταν για κάθε αγροτεμάχιο να κάνουν αυτοψία,θα παίρναμε τις απαντήσεις μετά απο κάνα τρίμηνο...

 

Οπως το λέει ο αρμενόπουλος. Πάνε οι στοίβες με τις αιτήσεις.Η αγιά χαρά τους.

Link to comment
Share on other sites

Εύβοια που έχω 2 περιπτώσεις τώρα, ακόμα λένε πως θα πάνε για αυτοψίες...δεν ξέρουν τπτ για την τροπολογία κλπ...θέλουν τα εκτός έδρας τους μάλλον....

Link to comment
Share on other sites

Καλά παίδες, δεν είναι η 1η φορά που υπηρεσία με υπηρεσία κάνουν διαφορετικά πράγματα. Ειτε προκειται για αυτοψίες ή οχι, είτε τήρηση νόμων, είτε είτε είτε...

Στην Ελλάδα ο κάθε υπάλληλος, έχει διαφορετική άποψη/αντίληψη περί πραγμάτων,με αποτέλεσμα να...προσπαθούμε να μυρίσουμε τα δάχτυλα μας πρίν τον επισκεφθούμε.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.