Μετάβαση στο περιεχόμενο

Recommended Posts

εγώ προσωπικά επειδή και η αμοιβή είναι ανάλογη της αξίας γης και κατά επέκταση της κλίμακας σχεδίασης ακόμα και να διάθετα το οποιασδήποτε πολύ ακριβό όργανο μέτρησης , δεν θα διακινδύνευα να το καταστρέψω σε μια πορεία σε αποτομές πλαγιές και κάτω από πυκνά δάση για να εχω μια ακριβεια που δεν απαιτείται για την δουλειά που την θέλω Με αυτό το σκεπτικό γράφω το πιο πάνω μήνυμα

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 65
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κατανοητό...δεν θέλω να συνεχίσω σε αυτό το νήμα γιατί ή θα παρεξηγηθούν αυτά που λέμε ή κάποιος θα κρατήσει επιλεκτικά νοήματα και θα βγάλει λάθος συμπεράσματα.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Σε ευχαριστώ προκαταβολικά για το ενδιαφέρον. 

Ηθελα να ρωτήσω πως μπορώ να περάσω polyline (είτε από AutoCAD, είτε από GoogleEarth ή εν πάσει περιπτώσει σε οποιοδήποτε format αρχέιου) μέσα στο GPS την οποία να μου εμφανίζει στην οθόνη ώστε να την έχω για οδηγό. Ως τώρα το μόνο που έχω καταφέρει είναι να κάνω εισαγώγή μεμονομένων σημείων και αυτό με πληκτρολόγηση του καθενός στο πρόγραμμα επικοινωνίας (MapSource) . Εχεις κάνει κάτι τέτοιο ή γνωρίζεις εάν είναι εφικτό? Ευχαριστώ. 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.