Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

matlab


694hle808

Recommended Posts

καλησπερα σας.ειμαι τελοιόφοιτος του τεί ηλεκτρολογίας και έχω ενα τελευταίο μάθημα(ΣΑΕ1) το οπόιο είναι εξαίταση στο matlab. το προγραμμα δεν το έχω ξερει κανείς κανενα λινκ για να το κατεβάσω απο το ιντερνετ? παντοθ γλραφει free download και πουθενα δεν κατεβαινει,προφανος δέν είναι free.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι free φιλε μου. Η σχολη δε σου εδωσε κανα αντιγραφο νομιμο ή οχι? Σε εμας τα εδιναν με περιορισμο 30 ημερων αλλιως μας παροτρυναν να τα βρουμε παρανομα. Αυτη ειναι η παιδεια μας... Και επειδη δεν ειναι free δε γινεται καποιος συναδελφος σε αυτο το φορουμ να σου δωσει δημοσια καποιο link.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως δεν ειναι free. Δεν ειναι πλεον δηλδη. Οσο ηταν το gamato.info ανοιχτο ειχαμε πιθανοτητες να βρουμε καποια εκδοση unlocked. Πλεον οχι. Καποιος συμφοιτητης σου που να το χει ετσι ωστε να μπορει να το περασει κ σε σενα?

Link to comment
Share on other sites

Ψαξτο λίγο καλύτερα στο νετ..ολο και κάτι θα βρεις. Σιγα μην τα χώσεις σε γνήσιο για μία εργασία

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.