Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Ν.651/77 και Ν.1337/83


Recommended Posts

  • 1 month later...

παιδια καλημερα μηπως υπαρχει καποιος που να εχει τους νομους αυτους σε καποια μορφη ωστε να τους διαβασουμε αναλυτικα?

ευχαριστω προκαταβολικα!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Μετά την "μετακόμιση" στο νέο forum έχουν χαθεί κάποιοι σύνδεσμοι. Με τη βοήθεια όλων μας και λίγη υπομονή σιγά σιγά θα διορθωθούν.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Δανάη σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!! Ο νόμος του Τρίτση ήταν ότι έψαχνα!!!:)

Επίσης θέλω να πω μιας και είμαι νέος εδώ πέρα.... συνεχίστε όλοι αυτό εδώ που κάνετε!!!!!

Και πάλι ευχαριστώ!!!!:)

 

 

*sooos* παιδιά έχω ένα οικόπεδο 2.998 μέτρα. Ποιά είναι η εισφορά σε γη και σε χρήμα?? Βάσει του Νόμου του Τρίτση 1337 πρέπει να του δώσω κάτι... αυτό όμως δεν θα πρέπει να με αποζημιώσει??? Αν μπορεί κάποιος να με ενημερώσε γιατι τα έχω χάσει και δεν ξέρω τι να κάνω...!!

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!! :))))) Ελπίζω να έχω νέα σας σύντομα!!! :)))

Link to comment
Share on other sites

*sooos* παιδιά έχω ένα οικόπεδο 2.998 μέτρα. Ποιά είναι η εισφορά σε γη και σε χρήμα?? Βάσει του Νόμου του Τρίτση 1337 πρέπει να του δώσω κάτι... αυτό όμως δεν θα πρέπει να με αποζημιώσει??? Αν μπορεί κάποιος να με ενημερώσε γιατι τα έχω χάσει και δεν ξέρω τι να κάνω...!!

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!! :))))) Ελπίζω να έχω νέα σας σύντομα!!! :)))

 

H εισφορά σε γη και χρήμα υπολογίζεται βάσει των άρθρων 8 & 9. Εξαρτάται βέβαια σε τι ένταξη βρίσκεται το οικόπεδό σου (Α' κατοικίας, Β' κατοικίας, κλπ κλπ). Αν κάνεις αναζήτηση θα βρεις σχετικές δημοσιεύσεις.

 

Η χρήση greeklish ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ στο συγκεκριμένο φόρουμ.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.