Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

TEE - ηλεκτρονική εφαρμογή υποβολής.


bou

Recommended Posts

......................και θα επρεπε να εχει ενημερωθει και η εξοφληση του προστιμου

Αν δεν έχει ενημερωθεί το σύστημα για την εξόφληση του προστίμου πως θες να προχωρήσεις σε οριστικη?

 

 

εντιτ

Έκανα αίτηση για μετατροπή από ολοκληρωμένη υπαγωγή σε προσωρινή. Πάτησα το κουμπάκι "Εισαγωγή", φτάνει αυτό η πρέπει να κάνω και υποβολή (το φακελλάκι πάνω δεξιά)? . Θα παρακαλούσα όποιος έχει ξανακάνει την διαδικασία και ξέρει ας μου πεί. Ευχαριστώ

 

Πατάς το "εισαγωγή αίτησης" και περιμένεις να σου το γυρίσουν.Εντωμεταξυ μπορείς να παρακολουθείς την πορεία της αίτησης από εκεί που έκανες την αίτησή σου

Edited by Manolis gon
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έχει ενημερωθεί το σύστημα για την εξόφληση του προστίμου πως θες να προχωρήσεις σε οριστικη?

 

Θα επρεπε να εχει ενημερωθει εδω και σχεδον 1 μερα και αναρωτιεμαι μηπως υπαρχει προβλημα...

Link to comment
Share on other sites

Aαα... σ' αυτό το στάδιο είσαι; Έχε λίγο υπομονή (μέχρι και τη Δευτέρα να σου πω). Έχει τύχει κι άλλες φορές να αργήσει η ενημέρωση...

Link to comment
Share on other sites

Κάνε λίγο υπομονή ακόμα.Καθυστερήσεις που και που παρουσιάζονται.Αν δεις ότι καθυστερεί κι άλλες ημέρες να γίνει έλεγχος μήπως προέκυψε κάτι και έχει επιστραφεί σε λογαριασμό του το ποσό του προστίμου.

Link to comment
Share on other sites

Συμφνω μαζι σας (εκανα search και σε παλαιοτερες συζητησεις).

Απλα με ανησυχησε αυτο που γραφω στο #1025"........... (οτι αυτο το σφαλμα στην ΠΡΟΣΩΡΙΝΗ υπαγωγη συμπεριλαμβανεται στις ερωτοαπαντησεις του ΤΕΕ, στο εγχειριδιο χρησης και λεει για Προχειρες κατασκευες κλπ...)

Edited by Clemenza
Link to comment
Share on other sites

Εξακολουθει να μου δειχνει ΑΝΕΞΟΦΛΗΤΗ πληρωμη που εχει γινει απο Πεμπτη 15/11.......

Ειμαι σε ΠΡΟΣΩΡΙΝΗ ΥΠΑΓΩΓΗ (μολις δηλαδη μου δειξει Εξοφλημενη αυτη την πληρωμη, περναω σε ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΗ ΥΠΑΓΩΓΗ).

 

Εχετε καμια ιδεα τι πρεπει να κανω?

Link to comment
Share on other sites

Υπομονή μέχρι σήμερα το μεσημέρι....μου έχει συμβεί πληρωμή της Πέμπτης να ενημερώνεται μεσημέρι-απόγευμα Δευτέρας.

Εάν όχι, τσέκαρε κωδικό πληρωμής από το έντυπο του ΥΠΕΚΑ και την απόδειξη που έλαβες από τον ταμία.

Link to comment
Share on other sites

Από δικιά μου εμπειρία πιστεύω πως μέχρι σήμερα το απόγευμα θα έχει ενημερωθεί..

 

Ετσι ακριβως εγινε.

(απλα το αναφερω γιατι ολο και σε καποιο συναδελφο θα τυχει μελλοντικα και φυσικα το 1ο πραγμα που παει στο μυαλο του πελατη ειναι οτι ο μηχανικος του εχει κανει καποιο λαθος...)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.