Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

TEE - ηλεκτρονική εφαρμογή υποβολής.


bou

Recommended Posts

Μήπως κάποιος συνάδελφος μπορεί να με καθοδηγήσει, γιατί δεν μπορώ να μπω στο σύστημα αυθαιρέτων εδώ και μέρες. Έχει αλλάξει κάτι? Μου βγάζει συνέχεια HTTP 500 εσωτερικό σφάλμα διακομιστή

Link to comment
Share on other sites

Μήπως κάποιος συνάδελφος μπορεί να με καθοδηγήσει, γιατί δεν μπορώ να μπω στο σύστημα αυθαιρέτων εδώ και μέρες. Έχει αλλάξει κάτι? Μου βγάζει συνέχεια HTTP 500 εσωτερικό σφάλμα διακομιστή

 

Από τις ρυθμίσεις του internet explorer, mozilla, safari, chrome, κτλ κάνε εκκαθάριση της cache.

Link to comment
Share on other sites

Το σύστημα του ΤΕΕ αρχίζει να παθαίνει αρρυθμίες...

την μία στιγμή μου ανοίγει μόνο με Int.explorer και την άλλη μόνο με Chrome...

το κυριότερο όμως που έγινε χτές βράδυ ήταν ότι μου αντέγραψε τα βασικά στοιχεία μίας δήλωσης σε μία άλλη (!!!!!!!), δηλαδή κάποια στιγμή βλέπω δύο απο τις δηλώσεις μου να έχουν τον ίδιο τίτλο-ίδια Τ.Ζ.-ίδια τμ πισίνας-ίδιες λοιπές παραβάσεις- ίδια οδό & περιοχή ακινήτου και "απασφάλισα εντελώς"...!!!! στα φύλλα καταγραφής ευτυχώς δεν είχε γίνει αντιγραφή... έκατσα και τα διόρθωσα ξανά...

κάτι δεν πάει καλά τώρα τελευταία ή το χάκαραν οι anonymous...!

Edited by kontegr
Link to comment
Share on other sites

Το σύστημα του ΤΕΕ αρχίζει να παθαίνει αρρυθμίες...

την μία στιγμή μου ανοίγει μόνο με Int.explorer και την άλλη μόνο με Chrome...

το κυριότερο όμως που έγινε χτές βράδυ ήταν ότι μου αντέγραψε τα βασικά στοιχεία μίας δήλωσης σε μία άλλη (!!!!!!!), δηλαδή κάποια στιγμή βλέπω δύο απο τις δηλώσεις μου να έχουν τον ίδιο τίτλο-ίδια Τ.Ζ.-ίδια τμ πισίνας-ίδιες λοιπές παραβάσεις- ίδια οδό & περιοχή ακινήτου και "απασφάλισα εντελώς"...!!!! στα φύλλα καταγραφής ευτυχώς δεν είχε γίνει αντιγραφή... έκατσα και τα διόρθωσα ξανά...

κάτι δεν πάει καλά τώρα τελευταία ή το χάκαραν οι anonymous...!

 

συμβαίνει υπό συγκεκριμένες προυποθέσεις να αντιγραφεί η δήλωση που επεξεργάζεσαι κάποια στιγμή με την τελευταία χρονικά δήλωση. Απλά κάνε αποσύνδεση χωρίς να αποθηκεύσεις και είσαι οκ

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.