Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Αμοιβές


kwstas

Recommended Posts

Όχι δεν ρώτησα αλλά θα ρωτήσω και θα ενημερώσω για το τι ισχύει μόλις βγάλω άκρη.

Ομολογώ ότι μου κάνει εντύπωση ότι πάλι μιλάμε για φακέλους και πολεοδομίες βέβαια ενώ υποτίθεται ότι καταργήθηκαν.... :shock:

Επίσης νομίζω 1162+ ΦΠΑ είναι μάλλον πολλά γι αυτή τη δουλειά, όσο χαρτούρα κι αν έχει...αλλά σίγουρα πρέπει να ρωτήσω τι δέχονται...άρα δεν μπορώ να της απαντήσω σήμερα...

Πάντως σ'ευχαριστώ και πάλι!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως εξακολουθώ να έχω πρόβλημα με το σύστημα αμοιβών και ενώ είναι σε ενδιάμεση υποβολή δεν μπορώ να κάνω καμία επεξεργασία και δεν μου βγαίνει καμία αμοιβή. Έστειλα fax στο ΤΕΕ. θα σας ενημερώσω.....

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ εξακολουθώ να έχω το ίδιο πρόβλημα με την Χάιδω. Είμαι σε ενδιάμεση υποβολή και κατα λάθος (κόλλησε το site κατα την εισαγωγή του έργου)έχει μπει μηδενική αμοιβή.

 

Sagiasd, Πρέπει να επιλέξω την "αποδοχή αμοιβών", μετά "αποθήκευση" και μετά θα ειναι δυνατή η "επεξεργασια". Θα υπάρχει η δυνατότητα να βάλω την συμφωνηθείσα αμοιβή μετά έτσι;

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ εξακολουθώ να έχω το ίδιο πρόβλημα με την Χάιδω. Είμαι σε ενδιάμεση υποβολή και κατα λάθος (κόλλησε το site κατα την εισαγωγή του έργου)έχει μπει μηδενική αμοιβή.

 

Sagiasd, Πρέπει να επιλέξω την "αποδοχή αμοιβών", μετά "αποθήκευση" και μετά θα ειναι δυνατή η "επεξεργασια". Θα υπάρχει η δυνατότητα να βάλω την συμφωνηθείσα αμοιβή μετά έτσι;

 

Ναι δεν έχεις κανένα πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ Ιάσονα.

 

Χάιδω, επιλέγεις "αποδοχή αμοιβών" (έκανα και αποθήκευση καλού κακού)

Μετά πας στην καρτέλα "Αναφορές", επιλέγεις το εικονίδιο PDF με τον πράσινο σταυρό και δημιουργείς μια αναφορά. Στην συνέχεις έχεις το δικαίωμα να επιλέξεις το εικονίδιο της "Επεξεργασίας"

και όλα κκυλούν ομαλά.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Που θα πάει θα το μάθουμε το άτιμο το σύστημα! Αν το συγκρίνουμε με άλλα προγράμματα τέτοιου τύπου αμοιβών ας πούμε είναι σαν όλοι οι άλλοι να δουλεύουν σε windows και το ΤΕΕ σε DOS

Edited by Manolis gon
Link to comment
Share on other sites

το πρόβλημα είναι ότι οι άλλοι είναι απλές εταιρίες με συγκεκριμένο τζίρο, ενώ το τεε έχει τζίρο πολλώωωων εκατομυρίων. Έπαθα πλάκα καθώς υπολόγιζα, πες 200.000 δηλώσεις αυθαιρέτων (που είναι περισσότερες) επί 32€ περίπου (που είναι κ παραπάνω) 6.400.000€!!!!!!!!! πλάκα κάνουν? και έχουν αυτό το site? που στο τέλος είμαστε τρεις την ώρα εκτεθειμένοι στους πελάτες? ντροπή

 

 

 

Συμπληρώστε την ειδικότητά σας στο προφίλ σας.Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής!

Ευχαριστώ, Manolis gon

Edited by Manolis gon
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.