Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Βεβαίωση Μηχανικου-προγραμμα ΤΕΕ


Recommended Posts

Πάνω δεξιά στην οθόνη σου εμφανίζεται ένα σύμβολο (σαν έμβλημα). Κάνε δεξί κλικ πάνω του και δες τις επιλογές που σου δίνει...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 396
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

www.tee.gr

ANAKOIΝΩΣΗ
Το σύστημα διαχείρισης δηλώσεων αυθαιρέτων του ΤΕΕ δεν θα είναι διαθέσιμο για μεγάλα χρονικά διαστήματα από το απόγευμα της 30/8/2013 έως και την 1/9/2013 λόγω μετατροπής του για την υποστήριξη του Ν. 4178/2013

Link to comment
Share on other sites

Και από τη σελίδα του ΤΕΕ μετά το login :

 

" Στις τελευταίες του αναβαθμίσεις ο φυλλομετρητής (browser) mozilla firefox απαγορεύει την εμφάνιση μικτού περιεχομένου. Αυτό επηρεάζει την εμφάνιση του γεωγραφικού εντοπισμού στο σύστημα αυθαιρέτων το οποίο παρέχει η Εθνικό Κτηματολόγιο και Χαρτογράφηση ΑΕ.
Περισσότερες Οδηγίες "

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι να τα εμπιστεύεσαι τα κ#λ#μηχανήματα.

Μπήκα από άλλο μηχάνημα (με chrome) και μου προχώρησε την λίστα των συνιδιοκτητών,ενώ στο δικό μου κόλλαγε. 

 

Στον γεωγραφικό εντοπισμό προχώρησα με την ασπίδα , όπως είπατε. 8-)

Edited by HQ7
Link to comment
Share on other sites

Εγώ, πάντως, όχι.

 

Είμαι από αυτούς που πιστεύουν ότι, ο νέος νόμος κατάργησε την ηλεκτρονική διαδικασία έκδοσης βεβαίωσης μεταβίβασης του 4014....

Link to comment
Share on other sites

Δεν ισχύει κάτι τέτοιο. Οι βεβαιώσεις εκδίδονται κανονικότατα.

Link to comment
Share on other sites

Ιάσονα, το γνωρίζω ότι, κάποιοι συνάδελφοι εκδίδουν βεβαιώσεις κανονικότατα. Και ότι, οι συμβολαιογράφοι τις αποδέχονται κανονικότατα.

 

Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι το που στηρίζονται για να το κάνουν!!!

 

Μήπως στο ότι, κάποια στιγμή το Υπουργείο, για να καλύψει την πατάτα, θα "νομοθετήσει" ώστε οι βεβαιώσεις να γίνουν έγκυρες? 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.