Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Τιμές Ζώνης στα ΕΝΤΟΣ σχεδίου


Recommended Posts

Να ρωτήσω κι εγώ τώρα για μία ΤΖ ΕΝΤΟΣ οικισμού που έχω μία διαφωνία...

 

Για το Πολύχρονο Χαλκιδικής, εντός του χωριού (δλδ εντός παλαιού οικισμού) παίρνουμε τα 600€ που είναι η ελάχιστη ΤΖ του δήμου Κασσάνδρας (στο Κασσανδρινό) ή τα 500€ που είναι η ελάχιστη ΤΖ της Π.Ε. Χαλκιδικής (στην Αρναία) ???

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Βοηθάει κι αυτό για εντός Αττικής (δεν έχει λάθη) http://www.realestatecorner.gr/el/content/48

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

500 € για εντός-εκτός σχεδίου.

 

Άρα και για το Πευκοχώρι που ανήκει στο Δήμο Κασσάνδρας ισχύει και εκεί το 500 ευρώ ? Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Συνάδελφοι, στην περιοχή "ΞΕΝΟ" στη Σαλαμίνα που είναι εκτός του συστήματος αντικειμενικών αξιών η πολεοδομία μου λέει οτι η τιμη ζώνης που πρέπει να χρησιμοποιήσω είναι 550ευρω για εκτός σχεδίου και 700ευρώ για εντός σχεδιου!!!

Δεν είναι παράλογο συτό? 

Μήπως γνωρίζει κανεις σχετικά με την περιοχή??

Link to comment
Share on other sites

Να ξαναθέσω το αμέσως προηγούμενο ερώτημα λίγο διαφορετικά:

Η πολεοδομία μου λέει οτι η τιμη ζώνης που πρέπει να χρησιμοποιήσω σε περιοχή που είναι εκτός συστήματος αντικειμενικών αξιών, είναι 550ευρω για τα τμήματα εκτός σχεδίου και 700ευρώ για τα τμήματα εντός σχεδιου.

Είναι σωστό με άλλη τιμή ζώνης να δηλώνονται τα εντός σχεδίου και με άλλη τα εκτός σχεδίου μιας περιοχής εκτός συστήματος αντικειμενικών αξιών??

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.