Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Τι ομάδα είμαστε;


ilias

Τι ομάδα είμαστε;  

1.168 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι ομάδα είμαστε;


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Ειμαι διαβητικός αλλα μην μασας, θα το φαω....τοθεμα ειναι ποτε θα ανεβω τοσο βορια .....ο τελευταιως δικοσ μου που βρέθηκε εκει πανω τον σκοτώσατε καπου το 1915,  με της αμυνης τα παιδια λεει ηταν....το παπαρα φερω κ το ονομα του τρομαρα μου 

Link to comment
Share on other sites

Ας μην το πάμε στα πολιτικά, αλλά θα σου συνιστούσα να μελετήσεις την Ιστορία χωρίς προκαταλήψεις. Για το συγκεκριμένο θέμα, δεν έχουν ξεκαθαρίσει τα κίνητρα του (ψυχοπαθούς?) δολοφόνου. 

Αλλά, χαράς το κουράγιο σου. Κρητικός και βασιλόφρων, είναι σπάνιος συνδυασμός...

εδιτ

παραλίγο να το ξεχάσω...

Edited by tetris
Link to comment
Share on other sites

Τελικά έγινε.... και το αποτέλεσμα ήταν αυτό που φαίνονταν από χιλιόμετρα μακρυά...

Για τους φίλους ολυμπιακούς --> %CE%92%CE%AC%CE%BB%CF%83%CE%B1%CE%BC%CE%

https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2017/03/%CE%92%CE%AC%CE%BB%CF%83%CE%B1%CE%BC%CE%BF-%CF%84%CE%BF-%CF%86%CF%85%CF%84%CF%8C-%CF%80%CE%BF%CF%85-%CE%B3%CE%B1%CE%BB%CE%B7%CE%BD%CE%B5%CF%8D%CE%B5%CE%B9-%CF%84%CE%BF-%CF%83%CF%8E%CE%BC%CE%B1.-%CE%A0%CE%B1%CF%81%CE%B1%CF%83%CE%BA%CE%B5%CF%85%CE%AE-%CE%B2%CE%B1%CE%BB%CF%83%CE%B1%CE%BC%CF%8C%CE%BB%CE%B1%CE%B4%CE%BF%CF%85.jpg

Edited by Faethon11
Link to comment
Share on other sites

λεει η κυρια στον Μπομπο

- "κλινε μου το ρημα  "θα φυγω απο τον αγωνα",  στον ενικο.
και ο Μπομπος

-εγω  θα φυγω απο τον αγώνα ???

-εσυ θα φυγεις απο τον αγωνα....

-αυτος θα φυγει απο τον αγωνα...

 

Edited by dimitris GM
Link to comment
Share on other sites

Στο γήπεδο λέει έκαναν έρανο για να πληρώσουν τους παίκτες του γάβρου για να βγούν στο β' ημίχρονο . Και φώναζαν : "Δώστε λεφτά να βγούνε τα μ...παιδιά..." :oops:

Link to comment
Share on other sites

Ο μέγιστος Παυλάρας σε αντίστοιχη κίνηση [αποχώρηση της ομάδας] το 1993, βγήκε και είπε ότι το μετάνιωσε. Βέβαια, κανείς δεν ξεχνάει αυτή τη φοβερή φιέστα του Ολυμπιακού με την απονομή του τίτλου (κάτι από στριπ σοου, με ζαρτιέρες και άλλα τέτοια κουλά).

Link to comment
Share on other sites

χμ...θα διαφωνησω

πριν λιγο στην ΕΡΑ που μιλαγαν για το θεμα αυτο, ειπαν οτι  ο Παυλος, μετα απο χρονια που   ρωτήθηκε

το θεωρησε σωστο

και το αιτιολογησε οτι απο τοτε αρχισε η ανοδος...

 

Link to comment
Share on other sites

16 λεπτά πριν, dimitris GM said:

χμ...θα διαφωνησω

πριν λιγο στην ΕΡΑ που μιλαγαν για το θεμα αυτο, ειπαν οτι  ο Παυλος, μετα απο χρονια που   ρωτήθηκε

το θεωρησε σωστο

και το αιτιολογησε οτι απο τοτε αρχισε η ανοδος...

 

Και εγώ το ίδιο (θα διαφωνησω) :

https://www.eurohoops.net/el/retro-el/92185/sef-11-maiou-1993-o-telikos-me-tis-zartieres/

Δεν βρήκα κάτι πιο άμεσο. Επιβεβαιώνει βέβαια, τα όσα ανέφερα και πριν. 

 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.