Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Τι ομάδα είμαστε;


ilias

Τι ομάδα είμαστε;  

1.168 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι ομάδα είμαστε;


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Το κατάπτυστο αυτό πανό ήταν αναρτημένο σε ολη την διάρκεια του αγώνα ….

Που ήταν η διοίκηση  και η αστυνομία ???….

οταν άρχισαν να τους κράζουν τότε βγήκε μια αστεία ανακοίνωση ότι δεν εκφράζουν τον λαό του ΠΑΟΚ κτλ…..

εννοειται ότι δεν εκφράζουν τον κόσμο του ΠΑΟΚ αλλά όπως φαίνεται δεν ενοχλεί αρκετούς από αυτούς που είναι σε διάφορα κέντρα διοίκησης και εξουσίας …. Για να μην πω ότι τους βολεύει και αυτή η αθλιότητα …..

Αν τολμήσει όμως κανείς να επιβάλει ποινές τότε θα ενωθούν όλοι και θα φωνάζουν ότι κυνηγάν την ομάδα τους….

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, tetris said:

δείξε κατανόηση

μετά από τέτοια κατραπακιά, δικαιολογείται η ζαλάδα

εγω παντος μια κατανοηση την δειχνω.......... 

https://www.sport24.gr/football/panaitolikos-panathinaikos-1-0-spoydaia-niki-me-mentosa-oi-gipedoychoi-se-mpelades-to-trifylli.9536650.html      

εκτος  τετραδας  σας κοβω...

@pggiotas           

σχετικα με το πανο το ηξεραν 10 μερες πριν.....ασ μην κρυβονται

https://www.sportday.gr/Article/Podosfairo/Top_Clubs/PAOK/to-pano-ths-ntrophs-h-spy-cam-to-gnwrize-apo-tis-16/2-pae-paok-kai-astynomia-to-emathan-thn-pempth-/26-2-2022/46878

Edited by ΝΙΚΟΣΤΡΙ
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

 ΓΙΑ ΟΛΑ ΦΤΑΙΕΙ Ο  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ....

https://www.iapopsi.gr/o-loytseskoy-eftiaxe-klima-gia-to-kypello-o-olympiakos-dimioyrgise-systima/

«Για τον Ολυμπιακό υπάρχει πέναλτι όταν δεν υπάρχει, για τον Ολυμπιακό είναι όλα σωστά, το ξέρουμε αυτό.
Δημιούργησαν ένα σύστημα που ωφελεί τον Ολυμπιακό, το ξέρουμε αυτό»
Ραζβάν Λουτσέσκου, προπονητής ΠΑΟΚ μετά τον αγώνα με τη Μαρσέϊγ.
Σκέλος 1:
Πραγματικά ο ΠΑΟΚ το πάλεψε, απέναντι σε μια καλύτερη συνολικά, πιο έμπειρη ευρωπαϊκά και πιο ποιοτική τακτικά ομάδα.
Το προσπάθησε και του αξίζουν τα εύσημα. Έφυγε αξιοπρεπέστατα από τη διοργάνωση, μαζεψε βαθμούς για την ποδοσφαιρική Ελλάδα και έβαλε στα ταμεία του κάπου 9εκ. ευρώ.
Ο κόσμος του εύλογα το αναγνώρισε και επιπροσθέτως ήταν όλοι κόσμιοι, προστάτεψαν την ομάδα και αποδέχτηκαν την ήττα. Μέχρι εδώ λίαν καλώς.
Σκέλος 2:
Ο κόουτς του ΠΑΟΚ, εικάζω πως δεν ξέρει ούτε σε πόσο μεγάλη ομάδα βρίσκεται, ούτε σε ποια χώρα εργάζεται, ούτε και μυρωδιά δεν έχει πάρει απ’ τα ζοριλίκια της ελληνικής κοινωνίας. Σε μια μεγάλη για τον ΠΑΟΚ ευρωπαϊκή βραδιά, αναδύει μπαρούτι το «μπερδεμένο» και οπισθοδρομικό του κρανίο, να πυροδοτήσει ΞΑΝΑ το μίσος και την εσωστρέφεια στο ήδη χαμηλής στάθμης ελληνικό ποδοσφαιρικό status.
Ο ΠΑΟΚ είναι μεγάλο μέγεθος για να τον προσβάλει ο κάθε Λουτσέσκου, το αίμα του πιτσιρικά που δολοφονήθηκε ακόμα δε στέγνωσε, κι οι ουδέτεροι αληθινοί φίλοι της μπάλας τον παρακολουθούν με αποστροφή και θυμηδία.
Ο επίσημος ΠΑΟΚ αποκλείεται να υιοθετεί αυτές τις ανοησίες, πολλώ δε μάλλον στο δεδομένο χρόνο. Οι κανονικοί, υγιείς φίλοι του ΠΑΟΚ επίσης. Αν ο ίδιος πιέζεται από το βάρος της επίτευξης των στόχων, σημαίνει πως δεν είναι κι ικανός να τους πετύχει.
Και ο ΠΑΟΚ αν θέλει να ανεβεί επίπεδο χρειάζεται έναν μάνατζερ να μπορεί και να τον εκφράζει αξιοπρεπώς. Ο Λουτσέσκου δε μπορεί, είναι κλεφτοκοτάς και συχνά κατώτερος των περιστάσεων.
Απόψε έγινε κι επικίνδυνος.......
κλεμμένο απο  φιλο δημοσιογράφο 
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, ΝΙΚΟΣΤΡΙ said:

Ο ΠΑΟΚ είναι μεγάλο μέγεθος για να τον προσβάλει ο κάθε Λουτσέσκου, το αίμα του πιτσιρικά που δολοφονήθηκε ακόμα δε στέγνωσε, κι οι ουδέτεροι αληθινοί φίλοι της μπάλας τον παρακολουθούν με αποστροφή και θυμηδία.

Α σωστά.. Αναρωτιέμαι όμως (η ερώτηση ρητορική, αφού ο φίλος δημοσιογράφος δεν είναι παρών), γιατί δύο μέτρα και δύο σταθμά; Γιατί χρησιμοποιείται με διαφορετικό τρόπο επικοινωνιακά, η δολοφονία του πιτσιρικά και με εντελώς αντίστροφα μια άλλη δολοφονία, που είχε γίνει περί τα τέλη του Μαρτίου του 2007;

Γιατί εγώ θυμάμαι ότι από τότε μέχρι και σήμερα, γίνεται συστηματική προσπάθεια συγκάλυψης.. 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, JohnnyHoliday said:

Γιατί εγώ θυμάμαι ότι από τότε μέχρι και σήμερα, γίνεται συστηματική προσπάθεια συγκάλυψης.. 

είσαι έξυπνος άνθρωπός ......καταλαβαίνεις  τις διαφορές ανάμεσα στα 2 φονικά.....καλη συνεχεια στο οτι κανεις 

edit

αν θέλεις να ρωτησεις κάτι τον κολλητό μου και φιλο  του  γιου μου  δημοσιογραφο ,  ευχαρίστως να του το μεταφέρω

Edited by ΝΙΚΟΣΤΡΙ
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ΝΙΚΟΣΤΡΙ said:

είσαι έξυπνος άνθρωπός ......καταλαβαίνεις  τις διαφορές ανάμεσα στα 2 φονικά.....καλη συνεχεια στο οτι κανεις 

edit

αν θέλεις να ρωτησεις κάτι τον κολλητό μου και φιλο  του  γιου μου  δημοσιογραφο ,  ευχαρίστως να του το μεταφέρω

Έξυπνος δεν ξέρω αν είμαι, όμως μπορώ να καταλάβω τον τρόπο με τον οποίο φιλτράρονται (με την καλή ή κακή έννοια) κάποιες ειδήσεις και τελικά πασσάρονται προς τα έξω. 

 

Σε ευχαριστώ για την πρόθεση, ήδη το έχω θέσει το ερώτημα, επομένως δεν έχω κάτι παραπάνω να συμπληρώσω επ' αυτού. 

Link to comment
Share on other sites

On 16/4/2022 at 10:30 ΜΜ, JohnnyHoliday said:

 ήδη το έχω θέσει το ερώτημα, επομένως δεν έχω κάτι παραπάνω να συμπληρώσω επ' αυτού. 

δεν μπορώ να μεταφέρω ενα τέτοιο ερωτημα όταν ολοι γνωρίζουμε οτι ηταν ενα ραντεβού θανάτου που κλειστηκε μες στα τσιμέντα του Καραΐσκάκη κ ενώ έπαιζε η εθνική με τα τουρκάλια.....ο εκλιπών  λοιπον  ήξερε εξ αρχής που πηγαινε....ο αλκης , ηξερε? αν κ για την παιανία  κατι ακούστηκε για σβάστικες.....δεν γνωρίζω κάτι παραπάνω  κ ουτε με ενδιαφερει  για να ψαξω  

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, ΝΙΚΟΣΤΡΙ said:

δεν μπορώ να μεταφέρω ενα τέτοιο ερωτημα όταν ολοι γνωρίζουμε οτι ηταν ενα ραντεβού θανάτου που κλειστηκε μες στα τσιμέντα του Καραΐσκάκη κ ενώ έπαιζε η εθνική με τα τουρκάλια....

Για αυτό και σου ανέφερα ότι οι πληροφορίες φιλτράρονται και επικοινωνούνται, με τον τρόπο που επιθυμεί το κάθε ΜΜΕ. Περισσότερα δεν θα πω γιατί γράφουμε σε ένα δημόσιο φόρουμ. 

Άλλωστε, ένας θάνατος με οπαδικά κριτήρια, παραμένει θάνατος σε κάθε περίπτωση. 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.