Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Τι ομάδα είμαστε;


ilias

Τι ομάδα είμαστε;  

1.168 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι ομάδα είμαστε;


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Ρε σείς πως θα γίνει να πέσουν υα γιάννενα; ή τουλάχιστον να βαλεουν οι άλλες ομάδες ρεφενρ να τους φτιάξουν τον χλοοτάπητα...

Link to comment
Share on other sites

Μην ανησυχεις φιλε μου...

Γιαννενα και Παναιτωλικος ειναι τα βασικα φαβορι για να πεσουν του χρονου

Ανεβαινουν 2 παραρτηματα, πεφτει ο ΑΡΗΣ στη Γ και ο ανεξαρτητος Απολλων...

Οι μοναδικες αδυναμες ομαδες που δεν εξυπηρετουν τα συμφεροντα του χοντρου ειναι αυτες...

Αυτες θα πεσουν....

Και θα κινδυνευσει ο ΟΦΗ με τον Ατρομητο, αν τον διαλυσει ο Σπανος...

Ολοι οι αλλοι ειναι δορυφοροι του, δε θα κινδυνεψουν...

Link to comment
Share on other sites

Ενα στοιχείο που δεν μου αρέσει στο ποδόσφαιρο του εμπορευματοποιημένου προιόντος είναι που μπορεί να έχει γίνει γρήγορο αλλά πλέον θυμίζει γυναικείο ποδόσφαιρο Μην φάει καμία κλοτσιά ο Μέσι ή ο Ρονάλτο και βγάλει λίγο αίμα και ήρθε το φάουλ και η αποβολή Το αποκορύφωμα είναι αυτό που είδαμε με τον ΠΑΟΚ στα τελευταία  του παιχνίδια που μετά από καιρό είδα λίγο δυνατό παιχνίδι Και πέσανε όλοι να τους φάνε και τον ΠΑΟΚ και μετά τον Αρη

 

Αυτά όταν έπαιζα εγώ Γ εθνική (και σε ξερά τα περισσότερα γήπεδα)  ήταν χάδια και το γούσταρα αφού και εγώ έτσι έπαιζα Τα πόδια μου όταν πήγα φαντάρος το 1991  ήταν γεμάτα μελανιές τόσο που ο επικεφαλής γιατρός όταν μας εξέταζε με ρώτησε αν έπαιζα ποδόσφαιρο Ρε παιδιά το ποδόσφαιρο ήταν και είναι για άντρες το κάνανε που το κάνανε χάλια με τις ντόπες και το χρήμα  μην το κάνουν και γυναικείο 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

και όχι μόνο , αλλά θυμάμαι και πιο πρόσφατα όπως έναν Παπαδόπουλο του Ηρακλή που είχε παίξει και εθνική που είχε δώσει το πόδι στο χέρι του Ζάετς νομίζω 

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια,δε μπορει το καθε τσεκουρι να παιζει μπαλα

αμα ειναι να παει να παιξει τζουντο ή kick boxing

οι καλοι επιθετικοι παιχτες πρεπει να προστατευονται

καλα εκανε και ο ζινταν στο ματερατσι

δε θα δικαιωσουμε τους αμυντικους

Link to comment
Share on other sites

η μαγκιά είναι να τα κάνουν τα χορευτικά τους χωρίς να τους παίζουνε σαν μπαλαρίνες και με προστασία από τα κοράκια Εμένα προσωπικά μου αρέσει το δυνατό ποδόσφαιρο πάνω στην φάση και όχι με σκοπό να κτυπήσεις εκτός φάσης Αλλά πάνω στην φάση έδινα το πόδι στο χέρι , δεν χάιδευα όπως κάνουν πολλοί τώρα ακόμα και στο τσάμπιον λιγκ και αυτό μου αρέσει να βλέπω , αλλιώς γιατί να μην δω γυναικείο η παιδικό ποδόσφαιρο που ειδικά στο παιδικό μπορείς να δεις και περίτεχνες ενέργειες 

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει οριο στο αντιαθλητικο παιχνιδι

ειμαι σιγουρος οτι εσυ george οταν επαιζες τηρουσες τους ορους του νομιμου

βρησιδια και τακλιν με ταπουλες οποιος γουσταρει,να παει σπιτι να πλακωνει την κυρα

για μπαλιτσα δεν κανει

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά δεν μπορώ να βλέπω  μόλις τον παίξουν κάποιον παικταρά λίγο δυνατά να πέφτει αμέσως κάτω ή με το παραμικρό τάκλιν που θα βρει μπάλα και πόδι μαζί

 

Εξάλλου για αυτό υπάρχει ο πειθαρχικός έλεγχος αν ξεφύγεις , σε κάποιο μαρκάρισμα , αφού δεν μπορεί να μπει δυναμόμετρο στην δύναμη και ούτε το πόδι να πάει πάντα στο στόχο που είναι η μπάλα Αλλά αυτήν την γκρίνια όταν μετά από πολύ καιρό είδαμε λίγο δυνατό παιχνίδι δεν την αντέχω 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.