Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι ομάδα είμαστε;


ilias

Τι ομάδα είμαστε;  

1.168 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι ομάδα είμαστε;


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Παπουτσέλης..Παπουτσέλης..... Τι μου θυμίζει..... Α, ναι.. "Αχ αυτό το Παπουτσέλη"....... 

Ήταν τότε που άλλαξαν τα κόζια.....και ξεκίνησε η λαίλαπα....

post-53519-0-07294200-1415261245_thumb.png

 

Link to comment
Share on other sites

Τέρμα τα μπουφανάκια-σκουφάκια-κασκολάκια

 

ετοιμάστε τα πράσινα κοντομανικάκια

 

(νωρίς-νωρίς θα ξεκινήσετε και του χρόνου την μεγαλειώδη ευρωπαική πορεία)

Link to comment
Share on other sites

(νωρίς-νωρίς θα ξεκινήσετε και του χρόνου την μεγαλειώδη ευρωπαική πορεία)

 

 

λογικό, αφού στα ατσικά δεν έχεις ποτέ εμπιστοσύνη

 

Με τη λογικη 3-2 θα παει και ο παοκ

 

Ας βάλουν 2 η μπουγατσάδες κ το συζητάμε…..

Edited by ΝΙΚΟΣΤΡΙ
Link to comment
Share on other sites

Α ρε υπαλληλάκια της 13 , ο Τζίγγερ σας έφταιγε .

 

Τάχα φωνάζετε και στηρίζετε τώρα αυτό το συνοθύλευμα , γιά να μην σας πετάξουν έξω από την Λεωφόρο οι πραγματικοί Παναθηναικοί .

 

Να κλείσει ο ενιαίος νεκροφορέας Τώρα .

 

Τζίγγερ Θεέ πάρε την ΠΑΕ .

Link to comment
Share on other sites

Γαμπρέ, αλλιώς είναι να χάνεις 3-2 στο Τορίνο σαν φιλοξενούμενος κ αλλιώς σαν γηπεδούχος στην λεωφόρο……

Link to comment
Share on other sites

Καλά όταν έχουμε βάλει 4 στην Γιούβε το 70 και την έχουμε αποκλείσει δύο φορές στις επόμενες δεκαετίες  και μάλιστα στην τελευταία ο Αγγελος είπε να την σεβαστούμε και να σταματήσουμε , τι να μας πείτε οι παραγκίτες ?

 

Βέβαια τότε θεωρούσαμε λίγο τον Πάουλο Σούζα , ενώ τώρα μας φαίνεται παικταράς ο Πράνιτς .

Link to comment
Share on other sites

Μα τι ωραίο άθλημα που ειναι το βόλεϊ… είναι γεμάτο.......... συγκινήσεις :oops: 

 

  http://www.sport-fm.gr/article/xortainei-to-mati-sou-bolei-vids/794232#at_pco=smlwn-1.0&at_si=545e7ea5860b2291&at_ab=per-2&at_pos=0&at_tot=1

 

 

 

πέθανε ο θρυλικός Μητσάρας του Πανιωνίου ο γνωστός τρελός φίλαθλος που βλέπαμε πάντα πίσω από την κάμερα σε κάθε συνέντευξη της Αθλητικής Κυριακής Από το σχόλιο μου στο fb

 

 

  καρυστινε, θεωρείτε λέει αγνοούμενος …….

 

http://www.sport-fm.gr/article/thriler-me-ton-mitsara/794178#at_pco=smlwn-1.0&at_si=545e8637efc37e19&at_ab=per-2&at_pos=0&at_tot=1

Edited by ΝΙΚΟΣΤΡΙ
Link to comment
Share on other sites

Ναι τα είδα τα ευχάριστα νέα , τον είδαν στο Πειραιά και φυσικά στο Νεο Κόσμο όπου τον έβλεπα και εγώ συχνά αφού όπως είπα εκτός από Πανιωνάρα ήταν και Θρίαμβος (η ομάδα μου στην Αθήνα όπου αγωνίστηκα) Είναι όμως πολύ αδυνατισμένος Το ήξερα βέβαια πριν από την Νικολούδη , αφού μου το ανάφερε φίλος και  φίλαθλος της ομάδας από την περιοχή , συζητώντας μαζί του στο fb για τον Μητσάρα 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.