Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Τι ομάδα είμαστε;


ilias

Τι ομάδα είμαστε;  

1.168 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι ομάδα είμαστε;


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Εγώ το ήξερα για τους γαύρους το έγραφα....που φαγώθηκαν να σκίζουν τα ιμάτιά τους πως θα μας αποβάλλουν......

Link to comment
Share on other sites

όσο θα φύγουμε από ΕΕ και από Ευρώ , άλλο τόσο θα φύγουμε από την ΟΥΕΦΑ Χρειάζεται ανάλυση γιατί ? 

Link to comment
Share on other sites

Γιατί είμαστε τόσο ισχυρή χώρα (και στα δυο), που χωρίς εμάς θα καταρρεύσουν.....

εμείς θα καταρρεύσουμε  αφού εντός αυτών , ούτε ποδόσφαιρο θα έχουμε ούτε ζωή και γράφω για μαζικό αθλητισμό και την ζωή των εργαζομένων Γιατί και εμπορευματοποιημένο ποδόσφαιρο και ζωή για λίγους θα υπάρξει εντός ΕΕ και ΟΥΕΦΑ 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

βρε συ μην μιζεριαζεις συνέχεια...

1.5€ κάνει ο καφές στο καφενείο για να δεις έναν αγώνα .....

Link to comment
Share on other sites

βρε συ μην μιζεριαζεις συνέχεια...

1.5€ κάνει ο καφές στο καφενείο για να δεις έναν αγώνα .....

με οικογένεια δυο παιδιών όχι 1.5 ευρώ δεν υπάρχει , ούτε .5 να έκανε δεν μπορώ πλέον για καφέ Αλλά 1.5 Ε καφέ δεν έχει στα μέρη μου από 2 Ε και πάνω αν και έχω πολύ καιρό να κάτσω για καφέ μπορεί και πάνω από χρόνο Ευτυχώς που έχω το ιντερνετ (λόγω δουλειάς )  και τους βλέπω από εκεί τους αγώνες όπως σήμερα με τον τελικό Αλλά εγώ και το έχω ξαναγράψει αυτή η κατάσταση μόνο δεν με μιζεριάζει αφού πριν που είχα λίγο περισσότερα χρήματα δεν περνούσα τόσο καλά που περνώ τώρα που δεν έχω Γιατί εμένα αυτά που μου αρέσουν δεν θέλουν χρήμα μεταξύ των οποίων είναι και το ποδόσφαιρο αλλά στην πράξη και πολλά άλλα

Είμαι λάτρης του μαζικού αθλητισμού και πολέμιος του εμπορευματοποιημένου αθλητισμού και ποδοσφαίρου 

 

Ασε που τώρα ξέρεις ποιος είναι πραγματικά φίλος και το κυριότερο τώρα καταλαβαίνεις την αγάπη της συντρόφου σου γιατί όταν υπάρχουν τα φράγκα δεν το καταλαβαίνεις  

 

μην βλέπετε που κριτικάρω την κρίση και τις πολιτικές που την έφεραν , στην πραγματικότητα μέσα μου , δεν θέλω να περάσει ποτέ αν είναι να γίνω δούλος του χρήματος (αν και ποτέ δεν ήμουν και δεν το κυνηγούσα ποτέ)  

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.