Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Τι ομάδα είμαστε;


ilias

Τι ομάδα είμαστε;  

1.168 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι ομάδα είμαστε;


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Τι ομαδάρα έχετε!!! Συνεχίστε έτσι. Σας εύχομαι three-peat. Τι εννοείς ότι έχετε ήδη αποκλειστεί στο κύπελλο και ότι στον πρώτο σημαντικό αγώνα που έκρινε τίτλο τον αρπάξατε από την Κούλα;Χα χα χα, είστε απίστευτοι...

Έχεις να δεις κύπελο, πολλά χρόνια στο μπάσκετ. Μοναδική σου καραμέλα το 8-3 όπου γκρεμίστηκε και αυτό μετά την ευρωφάπα (σκέψου κατάσταση, μετράτε νίκες στα μεταξύ μας στην Ευρωλίγκα) και οι δήθεν επισκέψεις σου σε τελικούς Ευρωλιγκας (κινδυνεύετε να χαρακτηριστείτε τουρίστες πολυτελείας).

 

Σου βάλει μυαλό.... Σου έχω κάνει ζημιά...

Edited by Directionless
Link to comment
Share on other sites

Έχεις να δεις κύπελο, πολλά χρόνια στο μπάσκετ. Μοναδική σου καραμέλα το 8-3 όπου γκρεμίστηκε και αυτό μετά την ευρωφάπα (σκέψου κατάσταση, μετράτε νίκες στα μεταξύ μας στην Ευρωλίγκα) και οι δήθεν επισκέψεις σου σε τελικούς Ευρωλιγκας (κινδυνεύετε να χαρακτηριστείτε τουρίστες πολυτελείας).

 

Σου βάλει μυαλό.... Σου έχω κάνει ζημιά...

Πρέπει να σε χάλασε η ήττα μέσα στην Τουρκία του πρώην σου. Το ωραίο είναι ότι τα έβαλε με τους διαιτητές. Χα χα χα. Είχε καλομάθει από εσάς τόσα χρόνια. 

ΥΓ.: Εάν θυμάσαι πέρσι, σας είχαμε συνεχόμενα και στο τέλος καήμαμε και χάσαμε τα πάντα. Φέτος, θέλω να χάνω από εσένα μέχρι τον Απρίλη. 

Link to comment
Share on other sites

Άσε τώρα εκείνες μια νίκη και κράτησες τους κορνεδες στο ψυγείο... Μια ζωή στη φάπα είσαι. Βάλε τον τομιτς για προπονητή όπως απαιτούσαν οι επιστήμονες σου με δάκρυα στα μάτια μετά την τσόντα

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να σε χάλασε η ήττα μέσα στην Τουρκία του πρώην σου. Το ωραίο είναι ότι τα έβαλε με τους διαιτητές. Χα χα χα. Είχε καλομάθει από εσάς τόσα χρόνια.

ΥΓ.: Εάν θυμάσαι πέρσι, σας είχαμε συνεχόμενα και στο τέλος καήμαμε και χάσαμε τα πάντα. Φέτος, θέλω να χάνω από εσένα μέχρι τον Απρίλη.

Καθόλου δεν με χάλασε. Όχι τόσο γιατί μου αρέσει το μπάσκετ (που είναι αλήθεια, γιατί παρακολουθώ και Ολυμπιακό) αλλά κυρίως βαθμολογικά, μιας και μας συνέφερε να χάσει η Φενέρ. Και ποιος πρώην; Μιλάς για 6 χρόνια πίσω. Νομίζω ότι τον έχει ξεπεράσει η μεγαλύτερη μερίδα των φιλάθλων - οπαδών.

 

Καλά, ο Τομιτς δεν μιλιόταν χθες στη συνέντευξη του Καούρη, μετά το ματς. Όλοι πανηγύριζαν και αυτός είχε ένα ύφος (ίσο με 1000 λέξεις).

Edited by Directionless
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

και αφου ο καθυστερημενος  διατητης, εχασε το ρολοι του και κρατησε καθυστερηση  στην καθυστερη επι της καθυστερησης...

 

 

και μετα που λετε που μπηκε το γκολ   στο 98, στις καθυστερησεις  των καθυστερησεων.. ώ καθυστερημενος...

αρπαζει ο  Λαμιευς  τερματοφυλαξ 

τον διαιτητη

και τον αρχιζει στις αγκαλιες και τα φιλακια...

 

http://www.novasports.gr/podosfairo/ellada/super-league/article/359733/ton-apevale-giati-panigurise-mazi-tou-video/

Edited by dimitris GM
Link to comment
Share on other sites

Ξύλο στα γαυροποιημένα της 13 ...

 

Τζίγγερ Θεέ ξαναπάρε την ΠΑΕ και κλείσε την 13 . Κάνε την οικογενειακή κερκίδα για να εκπαιδεύσουμε πραγματικούς Παναθηναικούς ....

Link to comment
Share on other sites

περί ποδοσφαίρου

 

να ευχηθώ καλή τύχη αύριο στην ΑΕΚ για εθνικούς (.......) λόγους

αν και μέχρι τώρα έβγαλε κόμπλεξ αν σκεφτεί κανείς ότι έδωσε ισοπαλία στην ανύπαρκτη μίλαν στο ΟΑΚΑ 

τη μίλαν που κατάφερε να είναι η μόνη ομάδα από την οποία απέσπασε βαθμό στην Ιταλία μετά από 14 αγωνιστικές συνεχών ηττών η τελευταία Benevento

 

όσο για το γαύρο κατάφερε να είναι προτελευταίος στους ομίλους γενικά με 1 βαθμό (πάνω από τη Μπενφίκα των 0)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.