Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι ομάδα είμαστε;


ilias

Τι ομάδα είμαστε;  

1.168 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι ομάδα είμαστε;


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

On 21/4/2018 at 10:06 ΜΜ, BAS said:

H ουσία είναι ότι πλέον εκτός από Πρεσβευτής της Ελλάδας στην Ευρώπη , γινόμαστε και στην Ασία , κάτι που εσείς και οι άλλες  μικρές τοπικές ομάδες δύσκολα θα το ζήσετε...8-)

Είναι γνωστό πως τίποτα δεν σε σταματά όταν είσαι νέος. Εκείνη την εποχή που αναφέρεσαι Βασίλη είχα 2 προβλήματα. Το ένα ήταν ότι η ΑΕΚ δεν έκανε καλές ευρωπαϊκές πορείες και το δεύτερο ήταν πως ήμουν φτωχαδάκι και χρήματα για εισιτήριο γηπέδου δεν υπήρχαν. 

Για καλή μου τύχη όμως ένας γείτονας, εργαζόμενος στο ΟΑΚΑ, μου έλεγε πριν από κάθε ευρωπαϊκό αγώνα σε πια θύρα είχε βάρδια .....  και με αυτόν τον τρόπο είχα δεί όλους σχεδόν τους ευρωπαϊκούς αγώνες του Παναθηναϊκού της εποχής εκείνης. Γι΄αυτό πέρα από την γενική και γνωστή συμπάθεια που διακρίνει στο σύνολό τους σχεδόν τους οπαδούς και των δυο ομάδων έχω και μια ειδική συμπάθεια προς τον Παναθηναϊκό.

Έχει πολλές αλήθειες το βίντεο και αναφέρει όσα κατά καιρούς έχεις γράψει Βασίλη.

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν το είδα θέλει χρόνο , ένα γρήγορο πέρασμα έκανα . Τι θέλεις να σου γράψω ? Για τους οπαδούς μας ? Η για τους φιλάθλους μας  ? Γιατί είναι διαφορετικοί ...

Χαρείτε τώρα το πρωτάθλημα κάντε και καμία μεταγγραφή γιατί θα είστε στους αδύνατους στους προκριματικούς του τσου λου και εμείς περιμένουμε...

Link to comment
Share on other sites

....δεν ειναι που ο κλαψιαρης  ηταν εξαφανισμενος σε ολοκληρο τον αγωνα..

...δεν ειναι που εστρωσε τη μπαλλα με το χερι και εβαλε γκολ...

....ειναι που επρεπε να του δοσει μια καρτα για διαμαρτυρια, μια για "θεατρο",  μια για το χερι....

και μια για διακωμωδηση του αθληματος.

 

τελικα, μερικοι ανθρωποι ειναι πολυ...μα πολυ υπερεκτιμημενοι...

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

δλδ εχουμε

- ΚΕΔ [κεντρικη επιτροπη διαιτησιας  δυο ξενοι ενας Ελληνας]

- Επιτροπη αναπτυξης διαιτησιας [επικεφαλης ο Βασαρας...νομιζω]

- ΕΠΟ, ξερωγωτιαλλο

και μετα...

ολοι συμφωνουν οτι, δεν υπαρχει κανενας "ικανος" Ελληνας διαιτητης να παιξει τον τελικο

και φερνουν  μια "εξαδα" ξενους...

[ποιος  διαιτητης  να παραιτηθει...ολοι ανεπνευσαν ανακουφισμενοι]

"απελθετω"..

 

Link to comment
Share on other sites

Ημίμετρα.
Ο τελικός θα έπρεπε να γίνει σε ξένη χώρα, πχ Υεμένη, Σουδάν και όχι μόνον οι διατητές να είναι ξένοι.

Edited by AMHxaNos
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

εγώ είχα πει και πέρυσι (πριν τον τελικό) να γίνει στην Κ/πολη να είναι εντός έδρας και οι δύο και να τους επιβλέπει ο Σουλτάνος

 

Link to comment
Share on other sites

"Μετά από διαβουλεύσεις μεταξύ των στελεχών της COSMOTE TV, της ΕΠΟ και της ΕΡΤ αποφασίστηκε ο τελικός του Κυπέλλου Ελλάδας, ανάμεσα στην ΑΕΚ και τον ΠΑΟΚ (12/5, 20:30, Cosmote Sport 1) να μεταδοθεί και από τη δημόσια τηλεόραση σε μαγνητοσκόπηση! Συγκεκριμένα η ΕΡΤ2 θα μεταδώσει το ματς στις 00:00."
 
-  δλδ η ΕΡΤ δεν ειχε λεφτα να πληρωσει για να μεταδοσει αυτη τον τελικο ???
 
- Και  πού ξοδευονται τα εκατομμυρια που εισπραττει - αναγκαστικα- μεσω των λογαριασμων της ΔΕΗ??
 
-τι ρωτας κι εσυ καημενε μου...
 



 
 
 

Τελευταία ενημέρωση: Παρασκευή, 11 Μαΐου 2018, 18:37

Link to comment
Share on other sites

Καλά τα λες Δημήτρη, αλλά μιλάμε για "αγκυλώσεις" δεκαετιών. Επιδοτούμενο από τους πολίτες κανάλι με την πιο χαμηλή θεαματικότητα. Ο ρόλος ύπαρξής της (τουλάχιστον στο ισχύον καθεστώς)  αμφισβητούμενος από πολλούς. 

Και ωραία το είπες " τι τα θες και τι τα ρωτάς καημένε μου"  αφού τα ξέρεις καλά":grin:

Αλήθεια τα 3 κρατικά κανάλια δείχνουν μεγάλα αθλητικά γεγονότα ή τα έχουν "μεταφορτώσει" στα συνδρομητικά;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.