Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Τι ομάδα είμαστε;


ilias

Τι ομάδα είμαστε;  

1.168 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι ομάδα είμαστε;


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

5 ώρες πριν, Faethon11 said:

 

Το δεχομαι, αν κ καποιος τα μαγειρεψε υπερ των Νότιων Μακεδόνων ......ΑΑΑΑ!!! μια ερωτηση , ποιος παιχτης ειναι η σημαια του παοκ ? εμας,  ενας που ακουει στο ονομα Κωστας...

Link to comment
Share on other sites

Κώστας Ορφανός; 

Όχι..  Μα πως δεν το σκέφτηκα... 

Τον Κώστα Τσέλσι εννοείς...  Τώρα που τον έπιασε στο στόμα του ο Μάκης... Καλά ξεμπερδέματα... 

Edited by Faethon11
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

τουλάχιστον το "τι είναι αυτα που κανετε "το λέει σωστα.

..Καλό ξημέρωμα. ..

 

Edited by ΝΙΚΟΣΤΡΙ
Link to comment
Share on other sites

Η ΕΡΤ με ανακοίνωσή της γνωστοποίησε ότι θα καλύψει τηλεοπτικά τους τελικούς του Τσάμπιονς Λιγκ και του Europa League σε παράλληλη μετάδοση με την Cosmote TV, τονίζοντας παράλληλα ότι θα μεταδώσει και τον τελικό του κυπέλλου Ελλάδος με χρονική καθυστέρηση.

Η σχετική ανακοίνωση:

«Ακόμα πιο δυνατό αθλητικό θέαμα θα προσφέρει στους πολίτες η δημόσια τηλεόραση, καθώς εξασφάλισε για την επόμενη διετία τα δικαιώματα ζωντανής μετάδοσης των τελικών του Champions League και του Europa League, παράλληλα με την Cosmote TV.

Στο πλαίσιο αυτής της συνεργασίας, η ΕΡΤ απέκτησε επίσης και τα δικαιώματα ετεροχρονισμένης μετάδοσης (live delay) του τελικού Κυπέλλου Ελλάδας 2019».

Σωστα..

και ποιος ξερει  τι γινεται.......

μπορει σε αυτο το.....  live delay

τελικα να κερδισει ο  άλλος...:twisted:

 

Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πριν, ΝΙΚΟΣΤΡΙ said:

εδώ δες όργια. .....Τα πάντα στημενα είναι υπέρ του ΜΠΑΟΚ του μογγολοταταρου . https://www.to10.gr/podosfero/kypello-ellados/569757/chara-tis-kourbylia-gia-tin-prokrisi-tou-paok/amp/

το γαρ πολύ της θλίψεως, γεννά παραφροσύνη

υπεμονή....

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πριν, ΝΙΚΟΣΤΡΙ said:

Το δεχομαι, αν κ καποιος τα μαγειρεψε υπερ των Νότιων Μακεδόνων ......ΑΑΑΑ!!! μια ερωτηση , ποιος παιχτης ειναι η σημαια του παοκ ? εμας,  ενας που ακουει στο ονομα Κωστας...

πχιος? αυτός ο βουτηχτής?

ξέρεις είμαι κι από τη Λαμία ή δεν την μάθατε στη γεωγραφία?

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, imhotep said:

ξέρεις είμαι κι από τη Λαμία 

κ επρεπε να χασει ο θρυλος απτο χωριοσου για να το μαθουμε? μεχρι τωρα δλδ ντρεποσουν κ δεν μασ τολεγες ..? αρε ορκ ...σας εχω που λεει κ ο χωριανοσμου ....σασ εχω 

ΠΟΤΟ.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πριν, ΝΙΚΟΣΤΡΙ said:

κ επρεπε να χασει ο θρυλος απτο χωριοσου για να το μαθουμε? μεχρι τωρα δλδ ντρεποσουν κ δεν μασ τολεγες ..? αρε ορκ ...σας εχω που λεει κ ο χωριανοσμου ....σασ εχω

Το οποίο χωριό έχει κεράσει πίκρες σε όλους τους μεγάλους στο κύπελο...

Διακρίνω μια νευρικότητα, μία αμηχανία... κάτι τέλος πάντων που δείχνει πως δεν ξέρετε να διαχειριστείτε την κατάσταση?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 λεπτά πριν, ΝΙΚΟΣΤΡΙ said:

@Faethon11    Καλό απογευμα.

 

 

20190303_153455.jpg

Edited by ΝΙΚΟΣΤΡΙ
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.