Μετάβαση στο περιεχόμενο

Παράταση στη ρύθμιση αυθαιρέτων του Ν.4014/11 ως 14/9/2012


ΟΩΝ

Recommended Posts

Παντως εαν προχωρησουν σε μειωσεις προστιμων τοτε πρεπει σε αυτους που δηλωσαν να επιστραφει η διαφορα μεσα απο την διαδικασια του πρασινου ταμειου. Αλλιως προβλεπω οτι ακομη και με τις νεες μειωσεις δεν θα προσελθει ο κοσμος διοτι θα περιμενει μετα απο κανα εξαμηνο νεες μειωσεις. Ηδη αυτοι που περαιωσαν με τον 3843 ειναι σε αναμμενα καρβουνα που πιαστηκαν κοροιδα και δεν μπορουν να παρουν την διαφορα χρηματων.

Link to comment
Share on other sites

Αναθεμα κι αν εχω ξαναδει πιο κακοδιατυπωμενη και προχειρογραμμενη επισημη ανακοινωση Υπουργειου...

Link to comment
Share on other sites

Μου άρεσε που ξαναθυμήθηκαν τον 3843...

Θα ήταν εύκολο να μου εξηγήσει κάποιος τι εννοεί ακριβώς για τον 3843; γιατί λόγω μη ειδικότητας δεν το καταλαβαίνω.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Θα ήταν εύκολο να μου εξηγήσει κάποιος τι εννοεί ακριβώς για τον 3843; γιατί λόγω μη ειδικότητας δεν το καταλαβαίνω.

Ευχαριστώ

υπάρχει ημερομηνία αποπληρωμής των δόσεων 28-10-2012 για κατοικίες και 28/12/2012 για κτίρια με άλλες χρήσεις, τώρα το πάνε στις 31-1-2013

Edited by antnatal
Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.