Μετάβαση στο περιεχόμενο

Κανονισμός τοπογραφικών εργασιών του Υπουργείου Γεωργίας


Recommended Posts

Καλημέρα παιδιά!

 

Έχει κανείς τον κανονισμό των τοπογραφικών εργασιών του Υπουργείου Γεωργίας του 1954, γιατί δεν μπορώ να τον βρώ πουθενά!

 

Κι αν το έχει να τον ανεβάσει στα downloads ή ας τον στήλει με pm

 

Θα του είμαι υπόχρεος!!!

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφε topeng το ανέβασα στο παρακάτω link.

 

https://rapidshare.com/files/390870639/Κανονισμός_Τοπογραφικής.rar

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Τα υποδείγματα σχεδίασης που αναφέρονται κάπου μέσα στον κανονισμό μήπως υπάρχουν πουθενά?

Προσπαθώ να καταλάβω τους συμβολισμούς και την γραμμογραφία που χρησιμοποιήθηκε και έχω κάποιες απορίες..

π.χ. βλέπω τους δρόμους στους χάρτες, άλλοι συμβολίζονται με δύο παράλληλες συνεχείς γραμμές

και άλλοι με μία συνεχής και μία διακεκομμένη, ή τα όρια τεμαχίων που συμβολίζονται με λεπτή

συνεχής γραμμή και άλλα όρια με παχιά διακεκομμένη ή και αξονική... γιατί υπάρχουν αυτές οι διαφοροποιήσεις?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Συνάδελφε topeng το ανέβασα στο παρακάτω link.

 

https://rapidshare.com/files/390870639/Κανονισμός_Τοπογραφικής.rar

Συνάδελφε Coltrane προσπάθησα να κατεβάσω τον κανονισμό αλλά το παραπάνω link (rapidshare) δεν λειτουργεί πλέον.

Μήπως υπάρχει άλλος τρόπος?

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφε Coltrane προσπάθησα να κατεβάσω τον κανονισμό αλλά το παραπάνω link (rapidshare) δεν λειτουργεί πλέον.

Μήπως υπάρχει άλλος τρόπος?

Στείλε μου αν θέλεις με προσωπικό μήνυμα το mail σου για να σου στείλω τον κανονισμό με το we transfer.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω το είχα κατεβάσει τότε που συζητιόταν, θα το ψάξω αύριο και θα το ανεβάσω στο downloads μόλις το βρώ αν δεν το ξανανεβάσει ο συνάδελφος Coltrane..

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι το ανέβασα στο http://www.megafileupload.com/1C17/Κανονισμός_Τοπογραφικής.pdf γιατί είναι πολύ μεγάλο για τα downloads.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Μείωσα το μέγεθος του αρχείου αφαιρώντας τις διπλές σελίδες και μειώνοντας την ανάλυση και το ανέβασα στα downloads. Επεξεργάστηκα επίσης τα σκαναρισμένα και ελπίζω το αποτέλεσμα να διαβάζεται.

 

Επειδή κάτι δεν πάει καλά με τα downloads μετά τη μετακόμιση, το αρχείο δεν βρίσκεται στον server του michanikos αλλά κατεβαίνει από δικό μου server. Μόλις τακτοποιηθεί η κατάσταση θα το ανεβάσω κανονικά.

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

δυστυχως εχουν χαθει ολα τα mirrors, μπορει μηπως να το ξανα ανεβασει καποιος?

Edited by jojo
typo
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.