Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Κείμενο διαμαρτυρίας προς Τ.Ε.Ε./Υ.Π.Ε.Κ.Α σχετικά με το Ν. 4014/2011


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 146
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δυστυχώς δεν κατάφερα να το διαβάσω, δε νομίζω όμως διότι απ΄ότι ξέρω ήταν ελεύθερο άρθρο, αλλά ας μας πει καλύτερα ο συνάδελφος Γιώργος που το συνέταξε.

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηρια στον Γιωργο. Καλυτερη προβολη για τα αιτηματα μας δεν θα μπορουσε να υπαρχει.

Link to comment
Share on other sites

Να στε καλά! Δεν υπάρχει σήμερα link, ίσως αύριο! Ήταν ελεύθερο άρθρο! Η εφημερίδα δε σχολίασε! Και ίσως καλύτερα!

Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω να μπει στην ηλεκτρονικη εκδοση.....ηταν σε ενθετο ειδικα για 4014 και τα υπολοιπα ηταν γεματα διαφημισεις ....ωραιο αρθρο σημερα το διαβασα και ωραια φωτο συναδελφε...και ο μοναδικος που μεσα απο το αρθρο δεν εκανε διαφημιση(απλα το αναφερω)......παντως ολες οι εφημεριδες εχουν βρει πως θα κονομησουν απο διαφημισεις τωρα....ολες τηλ περνουν και κανουν προσφορα ολοκληρες σελιδες.....οταν μου δωσουν το πρωτοσελιδο θα κανω......τα 15 λεπτα διασημοττηας που ελεγε και ο αντυ

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν ανέβει στην ηλεκτρονική έκδοση της εφημερίδας, ας κάνει κάποιος συνάδελφος τον κόπο να σκανάρει το απόκομμα και να το ανεβάσει κάπου για να το διαβάσουμε και οι υπόλοιποι!

Link to comment
Share on other sites

Μου άρεσε αυτή η επιστολή και φυσικά συνυπέγραψα, για δύο βασικούς λόγους. Πρώτον γιατί είναι απόλυτα δικαιολογημένη και 100% βάσιμη η διαμαρτυρία και δεύτερον γιατί δεν αφήνει "στην απ' έξω" εμάς τους Τεχνολόγους Μηχανικούς (μπορεί να ακούγεται μεμψίμοιρο κάτι τέτοιο αλλά ελπίζω να το δικαιολογήσετε καθώς χρόνια τώρα βιώνουμε ενός είδους "ρατσιστικής" συμπεριφοράς από μέρους του ΤΕΕ). Μπράβο στον συντάκτη και ελπίζω να βγει κάτι καλό από το όλο ζήτημα, γιατί είναι πραγματικά απαράδεκτη η προχειρότητα που επιδεικνύεται, κυρίως από το ΥΠΕΚΑ και έπειτα από το ΤΕΕ, για ένα τόσο σοβαρό θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο και πάλι μπράβο. Πέρα από γκρίνια (δικαιολογημένη προφανώς) χαίρομαι όταν συνάνθρωποι και συνάδελφοί μου προχωρούν και σε ενέργειες προάσπισης όχι μόνο των συμφερόντων μας αλλά και του δικαίου γενικότερα.

Επίσης θέλω να επισημάνω πως και ο Γιώργος προφανώς μπορούσε να διαφημιστεί μέσα από το άρθρο αλλά αντ' αυτού προτίμησε προωθήσει τα αιτήματα μας. Εύγε!

Link to comment
Share on other sites

Οι 379 που εχουμε υπογράψει μέχρι τώρα μου φαίνονται ελάχιστοι....

Τι περιμένουμε λοιπόν?

Παιδιά προωθήστε το σε όλους τους συναδέλφους !!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.