Μετάβαση στο περιεχόμενο

Λάθος στην πληρωμή.


Recommended Posts

Έγινε και το λάθος! Μία παράβαση παραπάνω με διαφορά το 500άρικο, ο πελάτης πλήρωσε στο μεταξύ, και του υπολείπονται να πληρώσει τα 500. Δε βλέπω το σύστημα να ενημερώνεται και φοβάμαι πως πλήρωσε άλλη εντολή, με άλλο κωδικό, αυτόν χωρίς το 500άρικο. Προσπαθώ να υποβάλλω την περίπτωση πάλι, αλλά δε μου δίνει το δικαίωμα αφού φαίνεται ανεξόφλητη. Ευτυχώς πρόκειται για πολύ δικό μου άνθρωπο και δε τρώω ξύλο. Στο ΤΕΕ δεν πιάνω γραμμή με τίποτα. Κάποιος που να ξέρει;

Link to comment
Share on other sites

Aπαντώ μόνη μου αφού το κοίταξα από εντός. Τρελά λάθη στις πληρωμές γενικότερα μου λέει φίλη από τράπεζα. Αν λοιπόν γίνει κάτι τέτοιο, ο πελάτης ζητά πίσω στο λογαριασμό του τα χρήματα και αυτά έρχονται μέσω Dias, και αφού αυτά επιστραφούν, τότε "ξαναπληρώνει" το σωστό ποσό.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Κλαίω!!! Τα χρήματα δεν έρχονται πίσω. ΤΕΕ δε λειτουργεί σήμερα. Τι κάνω; Θα πρέπει να εκδοθεί ένας ξεχωριστός κωδικός πληρωμής για το υπόλοιπο. Το έχει αντιμετωπίσει κανείς;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.