Μετάβαση στο περιεχόμενο

Λάθος επιλογή δόσεων


Recommended Posts

Παιδιά στείλτε φαξ στο 210 3291623 και μέιλ στο [email protected]

ακολουθώντας το υποδειγμα υποβολης: portal.tee.gr/portal/page/portal/TEE/MyTEE/ayth/support/%D5%F0%FC%E4%E5%E9%E3%EC%E1%20%E5%F1%F9%F4%E7%EC%DC%F4%F9%ED.doc και πείτε το πρόβλημα.

Είναι απαράδεκτο το να μην μπορεί να διορθώνεται κάτι τόσο απλό

όπως επίσης και το ότι 2 μέρες τώρα το ΤΕΕ είναι σχεδόν μόνιμα πεσμένο...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 28
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εγω σε μια δηλωση που ειναι σε ολοκληρωμενη υπαγωγη εκανα λαθος την ημερομηνια αυτοψιας και εγραψα αντι για 2011 , 2001!!! πρεπει να στειλω φαξ?

 

δεν είναι ενεργό για να του κάνεις αποθήκευση με τη νέα τιμή; αν όχι, θα έστελνα κι εγώ κανα φαξ..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

εδώ και 10 μέρες παίρνω τηλ ,εχω στείλει 2 email και 1 fax καμία ανταπόκριση .Ενώ ήθελαν δόσεις το έστειλα εφάπαξ και αλλαζει μόνο σε επικοινωνία με το ΤΕΕ της Αθήνας,καμία ιδέα εκτος απο το να κατέβω Αθήνα μιας και είμαι από Χαλκιδική και χρόνος για ταξίδια δεν υπάρχει? να το στείλω με σήματα Μορς ?lol για κλαματα είμαστε

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ λύθηκε το θέμα, με πήραν τηλ από το ΤΕΕ και μου είπαν ότι το ξεκλείδωσαν ,η κρατική μηχανή μπορεί να αργεί αλλά δουλεύει,ξαλάφρωσα
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη για να καταλαβω και επειδή το προβλημα με την αλλαγη του τροπου πληρωμης θα το εχουμε συχνά,

θα μπορουμε να αλλαξουμε το τροπο πληρωμης μονοι μας ή μετα απο συννεννοηση με το ΤΕΕ ;;;;

 

Και αν μπορουμε μονοι μας, με ποιο τροπο ;;; μηπως κανοντας ξανα υποβολή της ίδιας δηλωσης αυθαιρέτου ;;;

Link to comment
Share on other sites

εντελώς ενημερωτικά, για διόρθωση που ήθελα να κάνω στη Τ.Ζ σε δήλωση αυθαιρέτου που ήταν σε ολοκληρωμένη υπαγωγή, μετά από επικοινωνία με το γραφείο του κ. Παναγιωτόπουλου το fax που έστειλα για να μου ανοιχτεί η καρτέλα είναι το 210-3221772, είναι το νούμερο στο οποίο μπορείς να στείλεις και fax ώστε να διορθώσεις ή να ακυρώσεις μια βεβαίωση και το αναφέρει και στο "Β μέρος συχνές ερωτήσεις-απαντήσεις για τη χρήση του λογισμικού". καλό είναι να βάζετε και ένα τηλ επικοινωνίας γιατί παίρνουν και τηλ να σε ενημερώσουν.

 

καλό θα ήτανε να συγκεντρωθούν κάπου όλα τα fax, στα οποία μπορούμε να στέλνουμε για διορθώσεις :smile:

Link to comment
Share on other sites

Έχω μια περίπτωση που πληρώνει σε 28 δόσεις (έχει καταβάλλει ήδη 1).

Θέλει να τις κάνω 36.

Πως μπορεί να γίνει;

Ξέρει κανείς;

Link to comment
Share on other sites

δεν ισχύει ότι για όλα τα ακίνητα το πρόστιμο θα πρέπει να καταβληθεί σε 36 δόσεις όπως γράφει στη " Διαδικασία και προθεσμίες της τακτοποίησης" στο site του ΥΠΕΚΑ? υπάρχουν ακόμη οι 28 δόσεις?

το σύστημα από μόνο του σου έβγαλε 28 δόσεις, δίνοντας εσύ σαν περιγραφή χώρου κατοικία?

Edited by ΑΕΚΤΖΙΣ
Link to comment
Share on other sites

Ναι και αυτό γίνονταν σε όλες σχεδόν τις δηλώσεις του Οκτωβρίου...

 

Τώρα τελευταία έβαλαν τις 36 (ή πιό σωστά τις 34 γιατί ήδη είχαν "χάσει" δύο μήνες στο σύστημα).

Edited by ΙΑΣΟΝΑΣ
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.